Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 10 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

N-åpen kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking195759
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kristin Nesse JørgensenGneist, IL411993

D/H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D 17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Gulbrandsen WollanFana IL195763

D/H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Victoria PopsuevaTIF Viking203420
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D 19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Mariann ScheiTIF Viking204670

D 35-BK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina GogaBergens TF184202
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Guro SørevikTIF Viking237775

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Johanna HaalandOs Orienteringsklubb
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking
Mai Helen LingaIL Gular487964
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

H17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Brage IversenBergens TF209745
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H 19-AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Gard E. JørgensenGneist, IL503914
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Sturle NordeideGneist, IL211077
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174093

H 19- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Trygve BuanesTIF Viking203415
Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett506773
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Ole TørnqvistFana IL192921

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Arne NyhammerOs Orienteringsklubb226067
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Svein LingaIL Gular181793
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HusdalTIF Viking226952
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Per VoldFana IL220842

A-Åpen L4 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tord Bell MykingFana IL225325

B-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678

Annonser

IOF Eventor