Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 19 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte lag.

H17 (9)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Erik Lima209922
2Morten Bjerga Sundli188954
3Clemens Sundby Øxnevad225547
Haugesund IL Orientering 1
1Bjørn Egil Vikse239374
2Sigleif Steinsvåg235209
3Knut Steffen Kvala504279
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Tor Gunnar Aksland503032
2Sigurd R. Oftedal205576
3Jon Duncan208501
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Jonas Aksland195729
2Kim Richter195929
3Magnus Landstad68532
Sandnes IL (Rogaland) 3
1
2
3
Sauda Orienteringsklubb 1
1Jarle Solbakken505862
2Lars Helge Løland187252
3Glenn Tore Løland506691
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Harald Kalager500532
2Stein Arne Olsen195873
3Espen Karlsen211212
Vikebygd IL 1
1Einar Martinsen209430
2Einar Marius Hjellestad Martinsen185849
3Jon Magne Svendsbøe192222
Ålgård Orientering 1
1Lars Sigve Oftedal227555
2Ørjan Ravndal500518
3Ola Magnus Laugaland500520

D17 (4)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Inger Tone Nygård184113
2Randi L.H. Birkeland224927
3Jorunn Hadland173321
Ganddal IL 1
1Nora Svendsen211917
2Trine Bolstad206193
3Aud Hognestad Taksdal501775
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Jorunn Johannesen204529
2Ane Oftedal60583
3Berit Aksland39208
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Wenche Margrethe Sæbbø227050
2Vilde Margrethe Sæbbø207851
3Sara Nystrøm Olsen211735

H156 (5)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Trond Lamark184425
2Kjell Svihus501674
3Oddvar Taksdal501146
Sauda Orienteringsklubb 1
1Morten Tveit188772
2Knut Ove Lien237766
3Nils Tungland
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Jone Sæbbø207867
2Anne Garsrud98302
3Pål Bårdsen169769
Suldal Orienteringslag 1
1
2
3
Ålgård Orientering 1
1Sturla Stokkeland187110
2Harry Breiland228413
3Jan-Einar Øvremo504620

D/H13-16 (8)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1
 Ingrid Lamark174736
2Øyvind Lamark195846
 Markus Andreas Breivold212938
3Anna Taksdal188955
 Tobias Rødde197866
Haugesund IL Orientering 1
1
 Eivind Engløkk149100
2Sara Hetland212852
 Selma Steinsvåg212932
3
 Aleksander Jørgensen216720
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kalle Jongenburger189038
 
2Andreas Vistnes Myklebost223698
 
3Markus Richter501266
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Stian Haugvaldstad152402
 
2Omund Thu Landstad195788
 
3Julie Aksland502999
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Thomas Valdal211799
 
2Ola Wathne Thingbø184394
 
3Simon Fjermestad Helgesen223525
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Joel Skoge189031
 
2Evelyn Fernandes Nødland223561
 
3Marte Roth Aarskog224216
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Gabriel Årsvoll201920
 
2Gustav Levang201921
 
3Melvin Jongenburger204570
 
Sauda Orienteringsklubb 1
1
 Herman Bakkane Folgerø224153
2Eskil Stielstra180485
 Järvi Stielstra220783
3
 Sven Stielstra214811

D/H11-12 (9)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1
 Norah Breivold211689
2
 Marius Rødde211906
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Jone Valdal225065
 
2Jonas Vistnes Myklebost223710
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Eirik Wathne67813
 
2Amalie Wathne Thingbø161991
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Mari Richter501267
 
2Alva Christiansen195899
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Oda Fjermestad Helgesen189114
 
2Idar Jongenburger204554
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Jomar Halvorsen Sætre196763
 
2Erling Molvik Jørgensen223970
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Vegard Berge212329
 
2Arnfinn Solheim206522
 
Sauda Orienteringsklubb 1
1
 Julie Vikeså Solbakken223991
2
 Iver Bjerga Øverland922425
Ålgård Orientering 1
1
 Samuel A Stokkeland184384
2
 Ada C Stokkeland149899

Mix (7)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Jørgen Breivold197882
2Tore Rødde206300
3Arild Svihus206298
Ganddal IL 2
1Henning Sundby225587
2Maria Nilsson Rødde213110
3Jan Henrik Neuenkirchen185984
Haugesund IL Orientering 1
1Erik Engløkk198968
2Anita Sælevik206521
3Per Bjarne Myhre158120
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Bente Fjermestad-Eie143226
2Kristel Halvorsen212903
3Gezien Jongenburger212072
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Randi Roth39730
2Silje Berge213198
3Anja Vistnes224761
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Bjørnar André Haug189148
2Kjetil Jørgensen224803
3Elisabeth Molvik224999
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
2Dina Torgersen207648
3Peter Sæbbø227048

Annonser

IOF Eventor