Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Oppland
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

D10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril ReksnesHadeland OL213442

D17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kamilla LomeHamar OK189071
Synne SolbergGjø-Vard OL180801

D21 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering158846
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839

D45 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Toril KorsvikRond OL68602
Mona LomeHamar OK190329
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Nikolai TesloHadeland OL204702

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Amund Hagberg SolumRond OL71205

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728

H17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sverre NarumVang OL206442

H21 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Matthias LeibundgutOLV Hindelbank218102
Jan Ola PedersenVang OL221017
Anders SkjesetVang OL501416
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401

H35 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Espen RolandSnertingdal IF Orientering60953
Kim André SveenHadeland OL155084
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H45 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BeitdokkenLillehammer OK191317
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Øivind FrøislandVang OL80042
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215143
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kai SolumRond OL68603
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Einar TesloHadeland OL487966
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Morten StenbergVang OL238004
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Einar LundHamar OK60530
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Johan SwärdHadeland OL216647
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Jon TyldumRudsbygd IL191358

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Selma KvammeOL Toten-Troll223820
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Torjus RøsteSnertingdal IF Orientering

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395

Annonser

IOF Eventor