Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Oppland
Dato: lørdag 2 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D17-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Sigrid KokslienSnertingdal IF Orientering206245

D17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering158846
Hanne HenriksveenSnertingdal IF Orientering60953
Tiril ReksnesHadeland OL213442
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395

D17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D21 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839

D45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Kjersti RønningHamar OK480289
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483

H10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Nikolai TesloHadeland OL204702

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus KvammeOL Toten-Troll223815

H17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689

H21 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matthias LeibundgutOLV Hindelbank218102
Erik Lokreim SlapgardOL Toten-Troll181990
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Marius StaffOL Toten-Troll216850

H35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Einar TesloHadeland OL487966

H55 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
John HofossHadeland OL503035
Andreas HuberHamar OK211653
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H65 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Kjell BratbergsengenLillehammer OK501162
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H75 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

Annonser

IOF Eventor