Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lørdagskjappen, eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Lørdagskjappen, eliteklasser
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440, 3877388
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689

D 19-20 E (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3623527
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Johanne Øderud VatneNTNUI145312, 145312

D 21-E (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti500306, 3884012
Kristin BrekkeNTNUI197786, 3205523
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Alicia FribergIF Hagen51612
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Ingrid LundanesNTNUI154845, 3594934
Lone MalmgrenHalden SK226193, 3835212
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 3631058
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646, 3877396
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI182140, 3673902
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050

H 17-18E (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21-E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Alexander ChepelinHalden SK
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Leiv Inge KjemperudFossekallen IL69877
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Kin Kwan KwokOAHK
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Simen Eid NielsenNTNUI238260, 3781994
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865, 3625233
Christian SchiveOK Moss207789
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Wing Chung TamOAHK171506
Håvard Wedege IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199, 3777596
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018