Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang/Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang/Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 224 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig225496
Maja Strand AuneOL Trollelg211677
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK202527
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Mia StormoOL Trollelg217698
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D 19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Ragnhild EideByåsen IL199600
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ronja BjörklundNTNUI504708
Trine BreenNTNUI151216
Aurora FossøyNTNUI62220
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ida LindkvistNTNUI238261
Sunniva MorganMalvik IL402720
Lene Therese MyrlandNTNUI506814
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Oda WennemoByåsen IL181231

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Kristin JægerWing OK506675
Randi LillealternFreidig97757
Mette Resell NolteFreidig188746
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg92373

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari LillealternFreidig206031

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg506686

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias LeroyerFreidig502096
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak MoxnessByåsen IL233818

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Einar EideByåsen IL209976
Mikkel HoltFreidig184323
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 19-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Martin Borge HeirFossum IF174826
Mathias HermstadFreidig201390
Tobias KristensenNTNUI216933
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Marius PyttenKristiansand OK197877
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Jostein TandbergNydalens SK502575
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Isak BergsetFrol IL225930
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Ola KeiseråsIL Leik506688
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Oskar StørmerFossum IF209002
Olav VestølVegårshei IL206427
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BakkMelhus IL195566
Lars O. LøsethOL Trollelg243720
Nicholas MorganMalvik IL483781
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg191254
Jonas WaeflerFreidig228355

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Vegard GrønliFreidig214970
Pål KittilsenFreidig206040
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik506633
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203646
Agnar RenolenWing OK221451
Jon RøstumOL Gaula178780
Jens Even StorhovFreidig182078
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Geir WillumsenFreidig69093

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje SchjølbergRøros IL483391
Dag StenersenNidarøst OK207769
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Geir OwrenFreidig215196
Helge RustadFreidig173333
Helge SundbergRøros IL483732

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Frank BjarkøWing OK188759
Knut LillealternFreidig217002

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg506687
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Egil RepvikOL Trollelg146401
Roar StensethByåsen IL86423
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif EngenNidarøst OK503031
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AamotNydalens SK188745
Rune M HoltFreidig187009
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Erik SæbøNidarøst OK207700
Liv TennesWing OK199281
Camilla ÖhmanNTNUI208461

A-kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Trine Disch KihleNTNUI78987
Anders EmilssonNTNUI174589
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Vegard HansenByåsen IL191299
Gisle JohansonFana IL
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Tora VollsetHeming Orientering222093

A-lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Triin JäädmaaOK Võru200123
Eivind LonaWing OK211262
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Kristoffer NeslandNTNUI216922

Annonser

IOF Eventor