Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myggklasken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myggklasken
Arrangørorganisasjon: Tormod Skilag
Dato: lørdag 14 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

M Lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten223940
Elias BergsetIL Veten229749
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Henning GranliHeidal IL
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Marcus MillegårdSävedalens AIK186978
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215143
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Harald OmlandSkien OK184463
Erik PaulsrudIL Koll219189
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

K Lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK
Maria EricsonÅmåls OK
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Kristin JægerWing OK176252
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Lena PerssonKlubbløs184336
Eva SyversenRøyken OL222663
Ida SyversenRøyken OL500585
Eva TesarovaWing OK504587

M Mellom (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag229460
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Mart BroerenArgus64314
Christer EricsonÅmåls OK
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92332
Tore JørgensenHamar OK215634
Ingemar PerssonKlubbløs401895
Edvin SivertsenVerdal OK91617
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401
Siggen YtrehusBø OL217280

K Mellom (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Guro MoOL Toten-Troll126639
Karen OmlandIL Koll212647
Amanda SchönfeldtKlubbløs
Tone SkramRøyken OL188879
Ane StorødegårdKlubbløs501150

M Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FjæstadHamar OK201818
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Kjetil JacobsenHamar OK181702

K Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag187855
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Ingrid HaugenTormod Skilag188068
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Marlene SkramdalHedrum OL187326

M N-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

K N-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Grøtan TorpKlubbløs0

Annonser

IOF Eventor