Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Heidalsdilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Heidalsdilten
Arrangørorganisasjon: Tormod Skilag
Dato: fredag 13 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

M Lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Jo Even KolstadFreidig502812
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Marcus MillegårdSävedalens AIK186978
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Erik PaulsrudIL Koll219189

K Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK
Maria EricsonÅmåls OK
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Marianne HjermstadFossum IF186886
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anne LofthusLillehammer OK182063
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Ida SyversenRøyken OL500585

M Mellom (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag229460
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Mart BroerenArgus64314
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Christer EricsonÅmåls OK
Erik HaugenRingsaker OK92332
Lars HjermstadFossum IF219123
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Tore JørgensenHamar OK215634
Arne Inge KolstadWing OK76101
Svein Terje KolstadFreidig179917
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Harald OmlandSkien OK184463
Ingemar PerssonKlubbløs401895
Tom RådahlIL Tyrving501131
Roar SigurdsenRingnes BIL504293
Edvin SivertsenVerdal OK91617
Egil SletnerTormod Skilag135157
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401
Gunnar VeastadLillehammer OK182058

K Mellom (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Berit BergeIL Tyrving200025
Hege FeiringIL Tyrving186189
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900
Karen OmlandIL Koll212647
Lena PerssonKlubbløs184336
Tone SkramRøyken OL188879
Anne-Lise SletnerTormod Skilag90136
Line SletnerLillomarka OL77441
Ane StorødegårdKlubbløs501150
Eva SyversenRøyken OL222663

M Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FjæstadHamar OK201818
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL160809

K Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag187855
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Ingrid HaugenTormod Skilag188068
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK198583
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Marlene SkramdalHedrum OL187326
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

M N-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

K N-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812

Annonser

IOF Eventor