Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 29 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BjordalHaugesund IL Orientering206521
Sanna BjordalHaugesund IL Orientering225630
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering239375

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Marianne WiigHaugesund IL Orientering217686

D 50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering225633
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas VikseHaugesund IL Orientering239374

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb171899
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506136
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb183956
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873

H 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering39198
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering505829
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144

H 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Magnar SætreHaugesund IL Orientering184379

Annonser

IOF Eventor