Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asbjørn Bakkens minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asbjørn Bakkens minneløp
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 17 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Nora DybvikLillehammer OK233765
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192450
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170

D 21 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ingrid BergeIL Tyrving504508
Martine ÅstebølNTNUI208108

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Johan SkjåkLillehammer OK213804

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Anders TaraldsenLillehammer OK224297

H 21 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Anders HagaRaumar Orientering195480
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

D 40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Gunn Elin RudiHadeland OL502131

H 40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080

D 50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Ida EngenRaumar Orientering228076
Hege HeibergHadeland OL187205
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Tove StrandMåren OK400534

H 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngenRaumar Orientering228075
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Bjørn OffigstadØyer-Tretten IF89761
Hans Reier SigmondLillehammer OK67414
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Einar TesloHadeland OL487966

D 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Grete Berge OwrenFreidig214816
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H 60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
John HofossHadeland OL503035
Einar LundHamar OK60530
Geir OwrenFreidig215196
Don SkantzeIL Tyrving186156
Jan SveenRaumar Orientering501365
Johan SwärdHadeland OL216647
Roar SætabergetLunderseter IL227482

D 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065

H 70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Trond FeiringHamar OK202135
Helge LyeIL Tyrving219198
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

D 75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

H 75 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Olav HøiåsVang OL188709

H 80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Iver RognstadHadeland OL67785
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Jon TyldumRudsbygd IL191358

D 17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Tiril ReksnesHadeland OL213442
Celine VistedGjø-Vard OL212563

H 17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Børge TaraldsenLillehammer OK234336

Annonser

IOF Eventor