Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 1 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 243 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Aksel SolbergFredrikstad SK61941

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea KvalheimHalden SK212487

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marie ScheeleNydalens SK213757
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK187303
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Malin KristianssonTrollhättans SOK505062
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Tifenn MouletOrientation Team Besançon209924
Oda ScheeleNydalens SK501067
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL501599

D 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Maria ErikssonEds SK
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Ida KristianssonHalden SK505060
Tara MelhuishHalden SK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Jenny WegebroHalden SK

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiIL Tyrving506920
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Eveliina HirvonenPaimion Rasti506088
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK89472
Agnes LeoHalden SK504590
Marte NarumNydalens SK506969
Gennhsa SobreiraCOARI8646953
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen500510
Corinne StäubleOLG Regio Olten
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Helena ErikssonEds SK
Toril HallanLillomarka OL180923
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone HollowellOK Tyr181930
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Gitte KristianssonTrollhättans SOK505059
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Bente LineIndre Østfold OK190571
Elisabeth OppligerOLV Hindelbank218102
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL222089
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Lucie StørmerFossum IF409421

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriella AxelssonIdefjordens SK208430
Susanne BerglundSävedalens AIK404697
Lis DæhliLøten o-lag181113
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb87124
Lise HugdahlLillomarka OL180262
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL2034886

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Inger LindløvOK Moss505703
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BryggenHalden SK242412
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Linus MjøsundNydalens SK202161
Erik Grønborg NielsenAllerød OK
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb225517

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217837
Peder BryggenHalden SK202091
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Sondre LadimOK Moss503554
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Liam WingstedtHalden SK221174

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William FosserIndre Østfold OK211498

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Hans Grønborg NielsenAllerød OK
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Linus KristianssonTrollhättans SOK505061
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Emil StørmerFossum IF214741

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Quentin MouletOrientation Team Besançon184340

H 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK212588
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Anders HagaRaumar Orientering195480
Audun HeimdalNTNUI183721
Erling HjermstadFossum IF190677
Markus HolterHalden SK222454
Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesulet
Jesse LaukkarinenPaimion Rasti157527
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Einar MelsomFossum IF183652
Stepan MudrakFredrikstad SK506347
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Per OlaussenFredrikstad SK91439
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Damien RenardKongsberg OL201971
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL241718
Leif StørmerFossum IF203638
Rasmus SvantessonOK Pan Kristianstad59601
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Asgeir MjøsundNydalens SK202096
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK
Klas NilssonOLG Regio Olten
Christian ReuschHeming Orientering194449
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen208052
Espen SvaeSarpsborg OL144608
Magne SætherFredrikstad SK201975
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Joachim FribergIF Hagen51612
Bjørn HallanFossum IF501512
Tom HollowellOK Tyr
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Klaus KrischanEnnstal
Björn KristianssonTrollhättans SOK505064
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank
Colin McIntyreOK Tyr
Terje MelsomFossum IF183681
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Peter RidefeltOK Linné
Per SandbergNydalens SK181026
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Frank SvarødIdd Sportsklubb203210
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Axel WasseniusUddevalla OK

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Arvid GalborgenEds SK505644
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Roy GjerdingOK Moss504397
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Roger GustafssonIdefjordens SK
Pål Woldstad HanssenEiker OL501774
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Trygve FosseGimle IF226420
Willy GrønstadGimle IF192646
Knut LindløvOK Moss504465
Harald LundhaugOK Moss201916
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
Henry SundsetvikGimle IF179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

DIr-A (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Peter CarlsenSturla, IF207695
Silje CarlsenSturla, IF212906
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK206185
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Remi JohannesenIdd Sportsklubb501936
Peter KlavenessMåren OK501154
Eirik W. MoeLierbygda OL195536
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Roar PedersenOppsal Orientering505271
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK212584
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

Dir-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Kirsty McIntyreOK Tyr

Dir-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsie BrenneVarteig OL222551
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Annonser

IOF Eventor