Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 1 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel SolbergFredrikstad SK61941

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss505166

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny WegebroHalden SK

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eveliina HirvonenPaimion Rasti506088
Agnes LeoHalden SK504590
Gennhsa SobreiraCOARI
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK
Corinne StäubleOLG Regio Olten

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente LineIndre Østfold OK190571

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger LindløvOK Moss505703

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak SolbergFredrikstad SK213164

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Erik Grønborg NielsenAllerød OK

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Grønborg NielsenAllerød OK
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK500903

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Audun HeimdalNTNUI183721
Jesse LaukkarinenPaimion Rasti157527
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Damien RenardKongsberg OL201971
Anders VisterNydalens SK209926

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK
Klas NilssonOLG Regio Olten

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Joachim FribergIF Hagen51612

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Peter KlavenessMåren OK501154

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IF192646
Knut LindløvOK Moss504465
Henry SundsetvikGimle IF179385

Dir-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Dir-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222

Annonser

IOF Eventor