Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 262 påmeldte deltakere.

D 13-14 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonBuskerud213690
Maja AxelssonGöteborg OF
Marie Lien BackstrømØstfold159032
Ida BengtssonGöteborg OF
Lovis BergstrandBohuslän-Dal
Alva BjörkVästergötlands OF
Matilda CederbergVästergötlands OF
Anne Maren EidstenBuskerud211908
Frida Hovgaard EisvangØstfold197027
Anne FrøislandMjøs-O213777
Maja GraadHalland-Skåne
Elma Sagli GudimØstfold187218
Ingvild GustafssonBuskerud501608
Audrey HanssonGöteborg OF
Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo224289
Signe HoloAkershus og Oslo193896
Linnea HolstAkershus og Oslo192323
Mina Akiko JohnsenBuskerud212043
Serine JørgensenMjøs-O217724
Agnes KamforsVästergötlands OF
Maja KarlssonGöteborg OF
Maja KarmstigHalland-Skåne
Marie KravdalMjøs-O201972
Marie KvarmeBuskerud183830
Amalie LøkkebergØstfold212091
Ingeborg Roll MoslandAkershus og Oslo212069
Emma Helene OlsenØstfold212387
Alice OlvegårdHalland-Skåne
Emmy PalmHalland-Skåne
Solveig Pehrsen-LundeØstfold197985
Martine Gjermstad PettersenBuskerud224300
Ella PetterssonGöteborg OF
Wilma PetterssonVästergötlands OF
Mari Ovidia RanestadMjøs-O219500
Elina ReinholdssonGöteborg OF
Silje RingstadGöteborg OF
Linnea RydlundHalland-Skåne
Synne Sommerstad RøsteBuskerud204756
Guro SchjølbergMjøs-O166982
Heidi Kristina SebjørnsenAkershus og Oslo503394
Tuva SelinHalland-Skåne
Live Raknes SogstadMjøs-O178074
Ebba ThernVästergötlands OF
Marta TörnströmHalland-Skåne
Emma Visted-HansenMjøs-O179798
Julia WesthVästergötlands OF
Inga Skaarer WiklundAkershus og Oslo190669
Aurora Wilkens JernbergAkershus og Oslo179877
Julie Sophie WoldØstfold213225
Lisa ÖstenssonVästergötlands OF

D 15-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtAkershus og Oslo204267
Elonora AlinderGöteborg OF
Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo216924
Alexandra AngvollØstfold212317
Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo171152
Olivia AspGöteborg OF
Sabina AumoGöteborg OF
Thea BökmanHalland-Skåne
Moa ErikssonVästergötlands OF
Thea FagerströmGöteborg OF
Mathilde Sæter FlessebergBuskerud210112
Elida Sagli GudimØstfold187069
Signe Strand GulbrandsenØstfold213374
Åsne HaavengenBuskerud202045
Nora Småge HilsenBuskerud212632
Alma HjertbergVästergötlands OF
Adine Blakkestad IngesenØstfold500281
Malene InstanesBuskerud199366
Frida JohanssonBohuslän-Dal
Klara JohanssonBohuslän-Dal
Tina KallesonAkershus og Oslo206498
Elsa KarlssonGöteborg OF
Kristine KravdalMjøs-O502699
Ebba LindBohuslän-Dal
Agnes LindblomHalland-Skåne
Märta LjungbergGöteborg OF
Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O217670
Konstanse MoholthBuskerud184520
Lovisa MoqvistGöteborg OF
Elin NilssonHalland-Skåne
Marion Halvorsen NustadMjøs-O217338
Sofia PalmHalland-Skåne
Nina Bianca PedersenØstfold205978
Klara PerssonHalland-Skåne
Astrid RognstadMjøs-O180263
Nellie RydlundHalland-Skåne
Oda ScheeleAkershus og Oslo501067
Thilda SeldenHalland-Skåne
Moa SkoogVästergötlands OF
Elsa SonessonVästergötlands OF
Ida SudhoffBohuslän-Dal
Berthe TesloMjøs-O502452
Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold197030
Oda Isnes TyseBuskerud192560
Pia Young VikAkershus og Oslo502698
Emely WeihartVästergötlands OF
Live ØstvoldAkershus og Oslo181518
Mari ØverbyBuskerud217555
Embla ØvretveitØstfold212390
Erika ÅkessonVästergötlands OF
Lisa ÅkessonVästergötlands OF

H 13-14 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeAkershus og Oslo210600
Henrik Julian Fontes AarbuØstfold185942
Isak AnderssonHalland-Skåne
Herman Lien BackstrømØstfold159030
Victor BeischerGöteborg OF
Arne BerganBuskerud502336
Rasmus BerglundBuskerud201737
Mikael BirkelundAkershus og Oslo190683
Alfred BjørnerødØstfold504585
Christian Fredrik BorgAkershus og Oslo208999
Martin Christoffer BorgAkershus og Oslo212637
Peder BryggenØstfold123962
Axel BrönnestamBohuslän-Dal
Simon BååthGöteborg OF
Hugo CedervallHalland-Skåne
Simon CorneliussonHalland-Skåne
Johan ErikssonVästergötlands OF
Karl GranforsGöteborg OF
Alfred HallqvistVästergötlands OF
Ivar HansenØstfold145603
Viktor HanssonHalland-Skåne
Ludvig HedströmVästergötlands OF
David HermanssonBohuslän-Dal
Jo Randar HolmøyMjøs-O500665
Tobias JohanssonHalland-Skåne
Thomas KalgraffMjøs-O223997
Sondre LadimØstfold503554
Lars LienMjøs-O187270
Halvor LøkenBuskerud206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienMjøs-O217671
Martin Nøkleby MellingBuskerud193917
Linus NilssonBohuslän-Dal
Elias NordbergGöteborg OF
Edvin OckbornVästergötlands OF
Hjalmar OlssonBohuslän-Dal
Fridtjof ReuschAkershus og Oslo194450
Magnus Skourup RognebakkeBuskerud212045
Sigurd RødnesAkershus og Oslo183906
William RönnborgGöteborg OF
Endre SandBuskerud236449
Svante SelinHalland-Skåne
Wilmer SelinHalland-Skåne
Arvid SkeppGöteborg OF
Andreas Myrvold SkovlystBuskerud217134
Annar Erlien SolerødMjøs-O179860
Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo204746
Albin SundströmVästergötlands OF
Ludvik SætherØstfold212630
Anders TaraldsenMjøs-O224297
Tom WeihartVästergötlands OF
Simon WesthVästergötlands OF
Melker ÅkessonGöteborg OF

H 15-16 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Melker AnderssonBohuslän-Dal
Arvid AronssonGöteborg OF
Emil AxelssonGöteborg OF
Mikkel BerglundBuskerud201736
Arvid BjörkVästergötlands OF
Anton CarlssonVästergötlands OF
Adam ConwayBuskerud201777
Vetle DrageBuskerud502338
Felix DrejmoGöteborg OF
Arvid EkströmBohuslän-Dal
Alfred ErdeliusHalland-Skåne
Tobias EspedalAkershus og Oslo501469
Jonathan EylertsenØstfold169070
Sander Tonjer FingarsenMjøs-O500284
Felix FinsrudAkershus og Oslo502244
Willy FjällborgBohuslän-Dal
Rolf Trygve HaugBuskerud192397
Loke HedbergHalland-Skåne
Alf Kristian HelleØstfold199472
Kristoffer B. HelminsenØstfold503979
Teodor Mo HjelsethAkershus og Oslo502697
Erik IngemarssonVästergötlands OF
Grunde IsaksætreMjøs-O191269
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg OF
Jesper JohanssonHalland-Skåne
Kornelius Kriszat-LøvfaldAkershus og Oslo501270
August KronkvistHalland-Skåne
Nils KörleGöteborg OF
Christopher LadimØstfold212141
Lukas LarssonVästergötlands OF
Gaute LindaasMjøs-O500901
Mats LindaasMjøs-O209963
Johan MårtenssonVästergötlands OF
Axel NalbinVästergötlands OF
Gustav OhlinVästergötlands OF
Isak OlssonBohuslän-Dal
Sander Solheim OttesenBuskerud189042
Albin PerssonHalland-Skåne
Sivert PoppeØstfold192398
Vegard RanestadMjøs-O176005
Henrik ReuschAkershus og Oslo504388
Mathias Skourup RognebakkeBuskerud211840
Sigurd Saxe SandvikØstfold213361
Jørgen SchjølbergMjøs-O501269
Casper SkeppGöteborg OF
Sune Raknes SogstadMjøs-O178352
William SturessonGöteborg OF
Jakob TorgersenØstfold204760
Nils TveiteAkershus og Oslo184396
Albin WeidenHalland-Skåne
Atle Nikolai WølloBuskerud502815
Sondre YtterbøAkershus og Oslo501113
Carl ÅsHalland-Skåne

Reserve D13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marikken ChristensenØstfold167062
Emma DåsnesMjøs-O213609
Filippa FagerströmGöteborg OF
Ragnhild Øfsthus GravirAkershus og Oslo207497
Maja InghammarVästergötlands OF
Agnes IvarssonVästergötlands OF
Emilia LundstedtGöteborg OF
Maja NordenfeltGöteborg OF
Sara OhlinVästergötlands OF
Alice PerssonHalland-Skåne

Reserve D15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin FlakbergGöteborg OF
Ingeborg Hasle HaslestadMjøs-O505820
Ingrid Marie Stubban HygenAkershus og Oslo501167
Ine InstanesBuskerud199367
Ida JohanssonVästergötlands OF
Maria LogrenGöteborg OF
Vera PetterssonVästergötlands OF
Iselin SørensenBuskerud82105
Karoline TorøBuskerud183883
Moa WallenborgHalland-Skåne
Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg OF
Tilda WiklundVästergötlands OF

Reserve H13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonBuskerud212792
Oskar BaklidBuskerud212561
Gunnar FovaeusGöteborg OF
Joel HolmbergVästergötlands OF
Isak HoltØstfold223537
Filip IngemarssonVästergötlands OF
David MorenHalland-Skåne
Elias NyqvistGöteborg OF
Reno PapeBuskerud187180
Hannes PerssonGöteborg OF
Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo211812
Kasper VemdalVästergötlands OF

Reserve H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David AlménVästergötlands OF
Samuel BökeVästergötlands OF
Magnus Eide-FredriksenAkershus og Oslo226066
Jakob GunnarssonGöteborg OF
Anton KastrupGöteborg OF
Adam KristiansenØstfold502914
Olav Kristian LundBuskerud228395
Hugo MandingerVästergötlands OF
Olav MelheimBuskerud197793
Sigurd SmemoBuskerud189146
Oscar Wall JungbjerGöteborg OF
Johan WinbladhHalland-Skåne

Åpen D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeBuskerud192581

Åpen D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese DahlströmGöteborg OF

Åpen H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip LemanGöteborg OF
Dan LundstedtGöteborg OF
Terje W. PettersenBuskerud188786
Moltas ViebkeHalland-Skåne

Åpen H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BergstrandBohuslän-Dal
Håkan ErikssonGöteborg OF
Stefan GraadIF Rigor
Tomas HermanssonBohuslän-Dal

Annonser

IOF Eventor