Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: tirsdag 28 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Håkon BryggenHalden SK242308
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222
India HaavaldsenHalden SK225047
Teodor HarridsleffGimle IF212448
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK
Solan LøkenOK Moss212222
Emma Nordlie MagnussenHalden SK224729
Hannah Bunes PedersenFredrikstad SK213212
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Trym StrømbergFredrikstad SK502594
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL144608
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217858

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Erle WetterhusOK Moss217741
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 13-20C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181979

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Sylvia DannevigHalden SK212327
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Selma KristiansenOK Moss502913
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK187303
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Vilma BlennowHalden SK
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Lisa JenssenHalden SK184540
Ida KristianssonHalden SK505060
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Brage KristiansenOK Moss213752
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder BryggenHalden SK202091
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Isak HoltHalden SK223537
Mathias Spolén JansenHalden SK199631
Sondre LadimOK Moss503554
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Elias MosebekkHalden SK224855
Håkon PrangerødSarpsborg OL234422
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK224775
Liam WingstedtHalden SK221174

H 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Martin KindemGimle IF212078
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF183667

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Adam KristiansenOK Moss502914
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325

Annonser

IOF Eventor