Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten - 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten - 1
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 18 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenIndre Østfold OK229692
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Troy Victor StoksethHalden SK79045
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Thea KvalheimHalden SK212487
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marikken ChristensenSarpsborg OL167062
Josefin EylertsenHalden SK190572
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Helle KvalheimHalden SK181365

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Linda FredhOK Moss184147
Marie HansenSarpsborg OL206025
Reidun HansenSarpsborg OL191356
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Tara MelhuishHalden SK
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jo ShepherdHalden SK85408
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Heidi StoksethHalden SK197722
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Anja WingstedtHalden SK79290
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Bente LineIndre Østfold OK190571
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Alexander ChepelinHalden SK
Magnus HolmskauTrøsken IL178585
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL241718
Espen SvaeSarpsborg OL144608
Morten Tangen FredhOK Moss208419

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BrenåsVarteig OL221080
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Jens Erik MjølnerødHalden SK91161
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049

D-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Julie BrenåsVarteig OL222607
Sylvia DannevigHalden SK212327
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Christopher LadimOK Moss192251
Sondre LadimOK Moss503554
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Jakob TorgersenHalden SK204760

Annonser

IOF Eventor