Påmeldte deltakere til Individuelle klasser NM ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Individuelle klasser NM ski-o
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 18 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL
Mone Småge-HilsenKonnerud IL

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616
Adele TeigenKongsberg OL

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Ingvild GustafssonKongsberg OL
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL3700697
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Tiril HolenKonnerud IL228510
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Kristin Melby JacobsenLardal OL3631058
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK
Mette SpangbergKonnerud IL

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL39225500
Hanne KvåleHadeland OL3937117
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632

H 10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL3829652
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Jon StrandKongsberg OL3712049
Ask Felland SætnanFossum IF3818572

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL3828506
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Jonas HickenIL Koll
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Endre SandKongsberg OL
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Mats LindaasElverum OK3828647
Olav Kristian LundKongsberg OL3624350
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Snorre SlokvikNotodden OL3488319
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
André JægtvikKonnerud IL
Kjell Petter SmågeKonnerud IL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Rune EngehultNotodden OL3488665
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301

Direkte Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Marthe Graff-WiikSturla, IF3706843
Kjetil SpangbergKonnerud IL

Direkte Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roger WiikSturla, IF

Annonser

IOF Eventor