Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte lag.

D17- (15)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Jorun Ruud204272
3Anna Øfsthus Gravir500252
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad197990
2Gunvor Hov Høydal201520
3Rikke Blakkestad Ingesen500116
Fredrikstad SK 1
1Marianne Riddervold Kahrs237786
2Hanna Fiskum Nordbrøden184267
3Marit Kahrs211091
Halden SK 1
1Lizzie Ingham216466
2Jo Shepherd85408
3Kine Hallan Steiwer181110
Halden SK 2
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Eva Jurenikova184340
3Bodil Helgerud505183
Halden SK 3
1Ingrid Kronborg Bronebakk62771
2Hedda Raadal Bjørlo187303
3Vendula Haldin183672
Halden SK 4
1Vilma Blennow226411
2Jenny Wegebro208173
3Anja Wingstedt79290
IL Tyrving 1
1Oda J Sikkeland501590
2Marion Aebi506920
3Betty Ann Bjerkreim183853
Lillomarka OL 1
1Charlotte Watson503399
2Karoline Sønsterudbråten500912
3Andrine Benjaminsen502886
Måren OK 1
1Linn Mei Waaler212721
2Tove Strand400534
3Kine Odden203777
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad504622
2Emilie Westin203458
3Marte Narum200006
OK Moss / Sarpsborg OL 1
1Karoline Bjørnerød504584
2Selma Kristiansen502913
3Marie Lindløv Jensen504498
Oppsal Orientering 1
1Vigdis Hobøl221436
2Arnhild Krogh504688
3Kari-Ann Ånensen225108
Raumar Orientering 1
1Silje Ekroll Jahren500307
2Hedda Skatvedt226070
3Kristine Eide Rapp187233
Ås-NMBU Orientering / Haugesund IL Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen181542
2Ingvild Paulsen Vie197968
3Mari Brøndbo Dahl206914

H17- (32)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Sander Arntzen500222
2Henrik Fredriksen Aas502140
3Gjermund Gravir207595
Bækkelagets SK 1
1Carl Godager Kaas170550
2Matthew Speake204099
3Ralph Street502673
Bækkelagets SK 2
1Sindre Sandven504330
2Henry McNulty220185
3Simen Hjalmar Wästlund506811
Fossum IF 1
1Erling Hjermstad190677
2Peter Gisholt198904
3Øyvind Hjermstad221133
Fredrikstad SK 1
1Mattias Karlsson210109
2Espen Nordbrøden Fiskum187227
3Håvard Lucasen505669
Fredrikstad SK 2
1Christian Riddervold Kahrs237785
2Henrik Ottesen194878
3Bent Olav Aamodt152197
Fredrikstad SK 3
1Sondre Ottesen212553
2Runar Saur Modahl183666
3Eirik Imrik181972
Fredrikstad SK 4
1Espen Danevad79095
2Magne Sæther201975
3Dyre Martin Gulbrandsen208642
Halden SK / Tampereen Pyrintö 4
1Riccardo Scalet78652
2Will Rigg
3Florian Howald149315
Halden SK 1
1Niels Christian Hellerud206905
2Erik Axelsson198850
3Emil Wingstedt208496
Halden SK 2
1Mats Haldin215121
2Erlend Brendstuen195770
3Tore Sandvik505270
Halden SK 3
1Øyvind Helgerud207805
2Øyvind Stokseth501487
3Bjørn Brække207786
Heming Orientering 1
1Ulrik Astrup Arnesen226304
2Petter Astrup Arnesen211112
3Kasper Fosser195708
IL Tyrving / Fossum IF / IFK Umeå 2
1Lukas Peterson192648
2Erik Thorsson488246
3Emil Størmer214741
IL Tyrving 1
1Ivar Lundanes200904
2Vegard Ruttenborg177243
3Matthias Kyburz219116
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Rune Blågestad187067
3Thomas Bedin411313
Lillomarka OL 1
1Alasdair McLeod502030
2Jens Johan Brekke215086
3Elias Skjolden Sørensen186896
Lillomarka OL 2
1Eirik Høst Fossgard181321
2Mathias Benjaminsen186884
3Kristian Markhus Brekke203229
Nydalens SK 1
1Anders Vister209926
2Håvard Haga502921
3Jon Aukrust Osmoen500301
Nydalens SK 2
1Isak Jonsson502695
2Eirik Kamstrup Hovind200010
3Lukas Liland202201
Nydalens SK 3
1Bojan Blumenstein193877
2Sverre Turter Sandvold182072
3Henrik Eijsink503558
Nydalens SK 4
1Einar Tommelstad221253
2Sondre Ruud Bråten181939
3Gjermund Tørnqvist Halden502911
Nydalens SK 5
1Marianne Dæhli221273
2
3
OK Moss 1
1Henning Bratland Carlsen506222
2Thomas Roskifte501165
3Øystein Olsen89387
OK Moss 2
1Erik Rytter Jakobsen208926
2Vegar Kristiansen502912
3Donatas Kontautas503666
Oppsal Orientering 1
1Tor Andreas Andersen142520
2Ludvig Rødnes507034
3Thomas Ruud500636
Oppsal Orientering 2
1Truls Hestengen237772
2Eilert Aamodt222524
3Per-Ivar Nikolaisen186830
Raumar Orientering 1
1Magne Haga196844
2Vetle Ruud Bråten221058
3Magnus Svingheim170810
Raumar Orientering 2
1Øistein Fagerli Næss211519
2Simen Elvhaug213746
3Anders Horvei180144
Sarpsborg OL / Varteig OL 1
1Olav Halvorsen Sikkeland241718
2Dag Brenås221080
3Benjamin Aasen219144
Østmarka OK 1
1Andreas Ramberg207518
2Hans Kristian Stubban Hygen503507
3Trond Kortner181802
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans229709
2Eirik Nordhagen505398
3Håvard Tveite221212

D13-16 (23)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ragnhild Øfsthus Gravir207497
2Hedda Sofie Riddervold225293
 
 
3
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Andrea H. Rogndokken202998
 
 
3Julie Berntzen225581
Fossum IF 1
1Kathinka Zahl Hagen504706
2Mari Brende505202
 
 
3Heidi Kristina Sebjørnsen503394
Fossum IF 2
1Signe Holo193896
2Gunde Tumelionis228473
 
 
3Helene Bjørkvold Jendal179910
Fossum IF 3
1Anna Mæhre Torjussen212030
2Tuva Høyer225161
 
 
3Elise Thorseng193878
Fredrikstad SK 1
1Embla Øvretveit212390
2Signe Strand Gulbrandsen213374
 
 
3Emma Sofie Steinsland212552
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal502699
2Marie Kravdal201972
 
 
3
Halden SK / Varteig OL 1
1Emma Helene Olsen212387
2Josefin Eylertsen169256
 Marie Lien Backstrøm159032
 
3Julie Brenås222607
Heming Orientering 1
1Hanna Eckhardt Andersen216924
2Malene Jebsen506802
 
 
3Maya Jones Arnesen501521
Heming Orientering 2
1Live Østvold181518
2Ella Berstad237773
 Hannah Syrdal Øen213167
 
3Ida Marie Flågen196903
IL Tyrving 1
1Linnea Holst192323
2Silje Slungaard502441
 Stella Holmboe191265
 
3Iris Holst181925
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Elma Sagli Gudim187218
 
 
3Vilde Retteraasen199148
Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Isabel Handstanger179805
 
 
3Alva Marika Niklasson211717
Kolbotn og Skimt OL 2
1Sofie Gammelsæter211707
2Sigrid Aaby Møretrø212741
 
 
3Veronica Elena Svindseth197023
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan186113
2Ingunn Høst Fossgard186276
 
 
3Ingrid Blindheim187075
Nydalens SK 1
1Oda Scheele501067
2Yngvild Langedal Breivik219188
 
 
3Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Aurora Wilkens Jernberg179877
2Ea Lunøe502930
 
 
3Elise Wærp Hauge194109
Nydalens SK 3
1Marie Saugestad501013
2Marie Scheele213757
 
 
3Inga Skaarer Wiklund190669
OK Moss 1
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Erika Lind-Larsen212454
 
 
3Julie Sophie Wold213225
Oppsal Orientering 1
1Amélie Aamodt204267
2Katrine Bjordal Veggan203807
 Tale Nordby Hvenekilde217731
 
3Tina Kalleson206498
Oppsal Orientering 2
1
2
 
 
3
Sarpsborg OL 1
1Adine Blakkestad Ingesen500281
2Ingrid Kristine Hansen157496
 
 
3Nina Bianca Pedersen205978
Østmarka OK 1
1Alexandra Linløkken203516
2Sigrid Nermoen212419
 
 
3Ingrid Marie Stubban Hygen501167

H13-16 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Felix Finsrud502244
2Simen Aure Skogedal502143
 Frikk Alvaro Embergsrud205545
 
3Sondre Ytterbø501113
Asker Skiklubb 2
1Mikael Birkelund190683
2Martin Johannessen Linnebo504032
 
 
3Jakob Rastad207424
Asker Skiklubb 3
1Vilmer Nyberg225016
2Mathias Nyhaug204534
 
 
3Emil Ruud Fossheim502890
Fossum IF 1
1Mikkel Katla203103
2Marius Bakke186911
 
 
3Sondre Zahl Hagen504809
Fossum IF 2
1Gustav Andresen Skotte191344
2Birk Felland Sætnan213433
 
 
3Philip Lehmann Romøren211812
Fossum IF 3
1Sindre Vie Strisland191343
2Henrik Woldene411520
 
 
3Oliver Nilsen213244
Fredrikstad SK 1
1Ludvik Sæther212630
2
 Thomas Blomkvist500601
 
3Kristoffer B. Helminsen503979
Halden SK 1
1Sigurd Saxe Sandvik213361
2Alf Kristian Helle199472
 Jonathan Eylertsen169070
 
3Jakob Torgersen204760
Halden SK 2
1Herman Lien Backstrøm159030
2Liam Wingstedt176982
 
 
3
Heming Orientering 1
1Magnus Eide-Fredriksen226066
2August Syrdal Øen501505
 
 
3Henrik Reusch504388
Heming Orientering 2
1Ferdinand Fremming226030
2Anders Næss-Ulseth192204
 
 
3Fridtjof Reusch194450
IL Koll 1
1Christian Fredrik Borg208999
2Martin Christoffer Borg212637
 
 
3
Indre Østfold OK 1
1Kristoffer Halsnes187003
2Tidemann Lier225227
 Amund Øiseth Bedin197991
 
3Theodor Lier186901
Lillomarka OL 1
1Vebjørn Emil Blindheim224469
2Håkon Bogason201440
 
 
3Rasmus D. Eastwood186273
Lillomarka OL 2
1Eskil Brænden180940
2Leon Jørve Ingjer233861
 Torbjørn Lundeby212697
 
3Jonathan Woodhouse186263
Nydalens SK 1
1Teodor Mo Hjelseth502697
2Kasper Bakken Ulseth200477
 
 
3Kornelius Kriszat-Løvfald501270
Nydalens SK 2
1Tobias Espedal501469
2Ole Jakob Frankrig204306
 
 
3Gaute Bergan502486
Nydalens SK 3
1Martin Størmer-Antonsen204746
2Eirik Frydenlund Norling202158
 
 
3Axel Aalde210600
Nydalens SK 4
1Anders Håvard Larsen186126
2Rolf Andreas Berg192670
 
 
3Elias Stubberud500557
OK Moss 1
1Sondre Ladim503554
2Adam Kristiansen502914
 Sebastian Blomfeldt Unnerud217837
 
3Alfred Bjørnerød504585
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes506918
2Ask Olaussen231284
 
 
3Anselm Reichenbach186907
Oppsal Orientering 2
1Marius E. Aamodt224316
2Jakob A. Gjedebo217720
 
 
3Eskil Kolshus217701
Raumar Orientering 1
1Gaute Fosstveit180136
2Kevin Rommetvedt212663
 Brage Fosstveit211769
 
3Stian Måseide Sørlie213586
Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Ivar Hansen206027
 
 
3Mathias Pedersen Holmskau181790
Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL 1
1Nils Anders Niklasson204603
2Iselin Hermo207671
 
 Torbjørn Walker Ørka211952
3Nils Tveite184396

D11-12 (8)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Astrid Ytterbø202157
 
 
2Silje Ruud Fossheim204273
 
 
Halden SK / Fredrikstad SK 2
1Jenny Danevad193091
 
 
2Minna Sofie Wingstedt200200
 
 
Halden SK 1
1Inger Anne Svendsby Braarud198906
 Åse Valero Kjerkreit224951
 
2Sigrid Schmitt Gran213211
 
 
Nydalens SK 1
1Hanne Wærp Hauge213631
 
 
2211807
 
 
OK Moss 1
1Emma Aune Jakobsen198018
 
 
2Erle Elise Wold212076
 Erle Wetterhus212200
 
Oppsal Orientering 1
1Åse Lurås223907
 
 
2Erika A. Gjedebo217853
 
 
Oppsal Orientering 2
1Synne Nordby Hvenekilde223596
 
 
2Tuva Berger Gjelstad217664
 
 
Trøsken IL 1
1Marte Lillegraven Langsæter178483
 
 
2Ingrid Pedersen Holmskau181789
 
 

H11-12 (8)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Mathias Birkelund191071
 
 
2Mikkel Rastad502885
 
 
Fredrikstad SK 1
1Audun Nordby212581
 
 
2Emil Husebye Aamodt212601
 
 
Halden SK 1
1Martin Bryggen242412
 
 
2Sverre Sandvik213208
 
 
Heming Orientering 1
1Anna Øvrebø Myrvold213647
 
 
2Lukas Jones Arnesen180054
 Silja Berstad211293
 
Kolbotn og Skimt OL / Bækkelagets SK 1
1Viktor Meland-Tangen212715
 
 
2Henrik Harstad213191
 
 
OK Moss 1
1Anders Hovgaard Eisvang212533
 
 
2Brage Kristiansen213752
 
 
Oppsal Orientering 1
1Christoffer Ånensen207718
 
 
2Sondre Olaussen225060
 
 
Østmarka OK 1
1Erlend Otterlei203228
 
 
2Mathias Linløkken203469
 
 

D150- (13)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ann Katrin Olsen141691
2Marianne Arnesen220077
3Sigrun Hernes Ytterbø207530
Asker Skiklubb 2
1Unni Rye67617
2Maria Persson160811
3
Fossum IF 1
1Bodil Nordenström191346
2Magnhild T. Mølnvik201695
3Kjersti Hov506132
Heming Orientering 1
1Paula Berstad480250
2Ann Elin Flågen187127
3172350
IL Tyrving 1
1Hege Feiring186189
2Anne Kristine Norderud220780
3Nora Skauen182125
Indre Østfold OK 1
1Anne Marie Solheim Haugerud207641
2Anne Sørum500607
3Bente Line211170
Lillomarka OL 1
1Trine Oldernes168298
2Elin Brekke411680
3Line Sletner77441
Lillomarka OL 2
1Merete Rørvik204205
2Line Bar-Nathan186275
3Lene Colquhoun205926
Nittedal OL 1
1Astrid Ruud130705
2Marit B. Eithun192163
3Kristin Fleisje502470
OK Moss 1
1Tonje Holm201518
2Inger Lindløv505703
3Hanne Wold96146
Sarpsborg OL 1
1Tone Karina Ingesen197788
2Heidi Børstad221508
3Wenche Lindløv206022
Østmarka OK 1
1Ingrid Nermoen220857
2
3Kristin Stubban Hygen209892
Ås-NMBU Orientering 1
1Sille Winsnes91573
2Anne Nilsen180125
3May Bente Brurberg222337

H150 (27)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Arne Fossheim504115
2Jørn Bue Olsen207969
3Øyvind Johannessen Linnebo504450
Bækkelagets SK 1
1Anders Storbraten483387
2Håkon Meland-Tangen506134
3
Fossum IF 1
1Arild Andresen165904
2Nils Hæstad191375
3Harald Bakke89475
Fossum IF 2
1Morten Heir178354
2Øystein Holo502112
3Knut Jostein Sætnan193630
Fossum IF 3
1Frode Strisland229636
2Ivar Mølnvik501251
3Stein H. Hagen504815
Fossum IF 4
1Olav Hasaas192554
2Lars Hjermstad219123
3Morten Rannem215067
Halden SK 1
1Geir Torgersen204759
2Jens Erik Mjølnerød91161
3Bjørn Axel Gran181471
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Knut Erling Øen187010
3Christian Reusch194449
Heming Orientering 2
1Anders Flågen154241
2Harald Eide-Fredriksen199331
3196876
IL Tyrving 1
1Bjørn Henning Grandal502357
2Eivind Hoff221325
3Are Kristiansen502380
IL Tyrving 2
1Per Slungaard502443
2Egil Eide216963
3Christian Grotnes221251
Indre Østfold OK 1
1Dag Arne Lier186900
2Øyvind Thømt501222
3Sture Ottesen500917
Kolbotn og Skimt OL 1
1Håvard Harstad221352
2Bjørnar Gammelsæter500051
3Bengt Niklasson180351
Kolbotn og Skimt OL 2
1Knut Bjørkelo204600
2Erlend Rehn235208
3Trond Møretrø221032
Lillomarka OL 1
1Arne Dybdahl149754
2Steinar Eastwood191287
3Stein Blomseth195953
Lillomarka OL 2
1Brynjar Fredheim91177
2Terje Blindheim504686
3Vidar Benjaminsen223228
Lillomarka OL 3
1Martin Granly181270
2Assaf Bar-Nathan219117
3Harald Sørensen501271
Nydalens SK 1
1Bjørn Hauge502450
2Sindre Langaas203666
3Rune Scheele207658
Nydalens SK 2
1Petter Antonsen191587
2Torstein Hole197809
3Terje Wiig Mathisen190637
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød195675
2Christopher Schive207790
3Torgeir Snilsberg505269
Raumar Orientering 1
1Bent Skatvedt181054
2Ståle Sønsterudbråten216356
3Øystein Rapp187318
Sarpsborg OL 1
1Svein Melby179120
2Espen Svae144608
3Arild Kirkerød185092
Sarpsborg OL 2
1Ole Ingesen144609
2Tom Wahlgren94049
3Bjørn Tore Thoresen500625
Vestre Akers SK 1
1Tormod Øvergaard204224
2Ketil Berge205708
3Per Osen197509
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Svein Otterlei224118
3Bjørn Christensen221269
Østmarka OK 2
1Inge Ramberg233493
2Per Arne Karlsen97847
3Hans Olav Hygen186840
Ås-NMBU Orientering 1
1Håkon Danevad198012
2Ivar Maalen89431
3Gunnar Tenge80018

Annonser

IOF Eventor