Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: tirsdag 29 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK177281
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Kristian Lind-LarsenOK Moss217857
Solan LøkenOK Moss212222
Emma Nordlie MagnussenHalden SK224729
Olivia RoskifteOK Moss217795
Vegard Stigum HalvorsenHalden SK

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Lisa JenssenHalden SK184540
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BryggenHalden SK242412
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Philip Orud HovlandHalden SK224870
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder BryggenHalden SK202091
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ivar HansenSarpsborg OL234170
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Isak HoltHalden SK223537
Mathias Spolén JansenHalden SK199631
Sondre LadimOK Moss503554
Håkon PrangerødSarpsborg OL234422
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK224775

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Martin BrækkeHalden SK181957
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Christopher LadimOK Moss212141
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760

D 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marikken ChristensenSarpsborg OL178404
Sylvia DannevigHalden SK212327
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539

H 13-20C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK
Anders LøkkebergFredrikstad SK212515
Elias MosebekkHalden SK224855
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK223751
Liam WingstedtHalden SK176982

Annonser

IOF Eventor