Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: tirsdag 29 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Solan LøkenOK Moss212222

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selmer LøkenOK Moss212650
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Audun NordbyFredrikstad SK212581

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Isak HoltHalden SK223537
Sondre LadimOK Moss503554
Andreas TveterHalden SK224775

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher LadimOK Moss212141

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018