Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Alta 2-dagers jaktstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Alta 2-dagers jaktstart
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild NerstenFossum IF127050

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mali Sivsdatter PettersenAlta OL233969
Leonora S. AndersenAlta OL

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde BjørkliAlta OL159934
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF217653

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrekkanAlta OL159912
Solveig JensenAlta OL237774

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Meland PedersenAlta OL224876
Sigrid RennaKirkenes IF217830

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Keiko ConwayGuildford Orienteers

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Hammari OttesenAlta OL

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen FinjordAlta OL224915
Eirik FrostAlta OL502118

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander RasmussenKirkenes IF501129

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Kjetil FarethAlta OL
Frode KonstIL Tyrving199440
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Andreas Foss WestgaardAlta OL159909

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Halvor BjerkliNordreisa IL132807
Sture RasmussenKirkenes IF504376

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Fred Inge EilertsenKirkenes IF92503
Bjørn EllefsæterAlta OL231138
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Pål Erland OpgårdAlta OL500567
Ruben A. PedersenAlta OL160875
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL217265

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BredesenNeverfjord IL206265
Phil ConwayKongsberg OL201600

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt TollefsenIL GeoForm500624

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BjørkliAlta OL129485
Adam ConwayKongsberg OL201777
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Gard FrostAlta OL502117
Emil Wilfred JensenAlta OL237765
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William Brekkan RasmussenAlta OL409326

D 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø501100

Annonser

IOF Eventor