Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 13 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Linda FredhOK Moss184147
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Linn Mei WaalerMåren OK212721

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Peter GisholtFossum IF198904
Martin Borge HeirFossum IF174826
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Leif StørmerFossum IF203638
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 17-A kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Peter KlavenessMåren OK501154
Are KristiansenIL Tyrving502380
Christopher LadimOK Moss192251
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christian SchiveOK Moss207789
Christopher SchiveOK Moss207790
Morten TangenOK Moss208419
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

D 13-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

H 13-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159

Åpen B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Sharon BroadwellIL GeoForm217033
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering209106
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

Annonser

IOF Eventor