Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte lag.

DH 11-16 (33)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ina Martini502246
2Nora Christine Hansen213005
3Felix Finsrud502244
 Mikael Birkelund190683
4Sondre Ytterbø501113
Asker Skiklubb 2
1Ragnhild Øfsthus Gravir207497
2Hedda Sofie Riddervold225293
 Martha Wisløff207601
3Tarje Espelin500262
 Jakob Backer-Tellnes217112
4Simen Aure Skogedal502143
Asker Skiklubb 3
1Maren Aure Skogedal182028
2Sara Martini168800
3Vilmer Nyberg225016
 Martin Johannessen Linnebo504032
4Frikk Alvaro Embergsrud205545
Fossum IF 1
1Mari Brende505202
2Heidi Kristina Sebjørnsen503394
3Mikkel Katla203103
4Vebjørn Blom-Hagen212353
Fossum IF 2
1Helene Bjørkvold Jendal179910
2Kathinka Zahl Hagen504706
3Erlend Børli504152
4Sondre Zahl Hagen504809
Fossum IF 3
1Elise Thorseng193878
2Tuva Høyer225161
 Hedvig Nyberg-Hansen225566
3Eirik Vie Strisland191201
4Marius Bakke186911
Fossum IF 4
1Signe Holo193896
2Gunde Tumelionis228473
3Sindre Vie Strisland191343
 Oliver Nilsen213244
4Birk Felland Sætnan213433
Fossum IF 5
1Ragnhild Blom-Hagen177485
2Marielle Michelsen500151
 Anna Mæhre Torjussen212030
3Philip Lehmann Romøren211812
4Gustav Andresen Skotte191344
Halden SK 1
1Emma Helene Olsen212387
2Minna Sofie Wingstedt200200
 Sverre Sandvik213208
 Elias Mosebekk224855
3Alf Kristian Helle199472
 Sebastian Bøhn-Bryntesen212202
4Sigurd Saxe Sandvik213361
Halden SK 2
1Marie Lien Backstrøm159032
2Sigrid Schmitt Gran213211
 Inger Anne Svendsby Braarud198906
 Martin Bryggen10317
3Herman Lien Backstrøm159030
 Peder Bryggen123962
4Jakob Torgersen204760
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Ida Marie Flågen196903
 Hanna Eckhardt Andersen216924
3Kristian Østermann187042
4Magnus Eide-Fredriksen226066
Heming Orientering 2
1Ferdinand Fremming226030
2Julie Heyerdahl Rødsten213674
3Ella Berstad237773
 Malene Jebsen204667
4Henrik Reusch504388
Heming Orientering 3
1Fridtjof Reusch194460
2Helene Margarethe Kristensen212599
3Paul Johan Slungaard201915
 Fredrik Berning Borchsenius225126
4Kåre Peter Krohn Gjessing200475
IL Koll / Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Kidus Abiy Girma185867
 Andrea H. Rogndokken202998
 Tobias Tronbøl Lium225083
 Johannes Salvesen-Lunde213219
3Julie Berntzen225581
 Martin Christoffer Borg213419
4Christian Fredrik Borg208999
IL Tyrving 1
1Iris Holst181925
2Vida Helland-Hansen217061
3Linnea Holst192323
4Ådne Skjærstein502428
IL Tyrving 2
1Eileen Bjanes210911
2Kristine Solbakken211334
3Kajsa Meyer Larsson211364
4Silje Slungaard502441
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Vilde Retteraasen199148
 Elma Sagli Gudim187218
3Gea Ø Bedin
4Kristoffer Halsnes187003
Kolbotn og Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 2
1Alva Marika Niklasson211717
2Markus Megard Grønli211738
 David Megard Grønli211836
 Henrik Harstad213191
 Torbjørn Walker Ørka211952
 Iselin Hermo207671
3Celine Ytternes211801
 Isabel Handstanger179805
4Vegard Aarstad192756
Notodden OL 1
1Snorre Slokvik236512
2Synne Sandven505752
3Emma Engehult213060
4Åsmund Slokvik207902
Nydalens SK 1
1Marie Saugestad501013
2Eira Skaarer Wiklund203119
3Eirik Frydenlund Norling202158
 Elias Stubberud500557
4Gaute Bergan502486
Nydalens SK 2
1Aurora Wilkens Jernberg179877
2Vetle Frydenlund Norling181932
3Elise Wærp Hauge194109
4Teodor Mo Hjelseth502697
Nydalens SK 3
1Maja Mo Hjelseth224289
2Ingrid Bergh Skard189104
 Jonas Wilsberg186178
3Rolf Andreas Berg192670
4Anders Håvard Larsen186126
Nydalens SK 4
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Hanne Wærp Hauge213631
 Juni Hagelid Norheim225085
3Elia Thorvik181021
4Kasper Bakken Ulseth200477
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød504585
2Emma Aune Jakobsen198018
 Anders Hovgaard Eisvang212533
3Julie Sophie Wold213225
 Adam Kristiansen502914
4Christopher Ladim192251
OK Moss 2
1Sondre Ladim503554
2Erika Lind-Larsen212454
 Erle Elise Wold175924
3Frida Hovgaard Eisvang197027
4Tor Erling Gjølsjø197713
Oppsal Orientering 1
1Amélie Aamodt204267
2Ingeborg Roll Mosland212069
 Ane Hustvedt212682
3Marius E. Aamodt224316
4Lars Sigurd Baugstø Rødnes183906
Oppsal Orientering 2
1Ask Olaussen231284
2Sofie Solheim Undeberget209719
 Ingrid Johansen-Barli224404
3Eskil Kolshus217701
 Jakob A. Gjedebo217720
4Tina Kalleson206498
Oppsal Orientering 3
1Katrine Bjordal Veggan203807
2Sondre Olaussen225060
 Simen Skeide224156
 Mari Kalleson206250
 Tale Nordby Hvenekilde217731
3Wilmine Resvoll Skaug212602
4Jonas Krogh504807
Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1
1Ivar Hansen145603
2Solveig Pehrsen-Lunde197985
 Jesper Vonen Svae206027
3Nina Bianca Pedersen205978
 Mathias Pedersen Holmskau181790
4Henrik Julian Fontes Aarbu185942
Østmarka OK 1
1John Otterlei179410
2Mathias Linløkken203469
 Erlend Otterlei203228
3Ingrid Marie Stubban Hygen501167
4Alexandra Linløkken203516
Østmarka OK 2
1Janna Sofie Tellesbø187192
2Pernille Nor-Woll212213
 Ellen Margrete Stubban Hygen224191
3Sigrid Nermoen212419
4Inga Cathrin Winsvold212068
Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Sofie Gammelsæter211707
 Sigrid Aaby Møretrø204595
 Johanne Walker Ørka212343
 Johanne Moen211966
3Nils Anders Niklasson212042
 Mikkel Vaaje-Kolstad212191
4Nils Tveite184396
Ås-NMBU Orientering / Måren OK 4
1Luciana Maria Svads207640
2Magnus Endresen213002
 Erlend Bjerknes Fagerlid192432
 Wiel Marie Lillehammer226012
 Akvile Petrakova241538
 Kamilla Solum241535
3Simen Rønning Johansen208158
 Anders Bredal-Andersen211957
4Noor Dirro-Helu203003

D 17 (4)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Mariann Ulvestad238119
2Lone Brochmann208706
3Aasne Fenne Hoksrud172352
Nydalens SK 1
1Marianne Dæhli221273
2Cristina Luis170785
3Dana B. Stene215132
OK Moss 1
1Karoline Bjørnerød504584
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Aurora Gjølsjø180937
Sarpsborg OL 1
1Marie Hansen206025
2Marie Lindløv Jensen504498
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048

H 17 (14)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Magne Jutulstad221404
2Martin Schälli191456
3Wolfgang Kampel500597
Halden SK 1
1Emil Wingstedt208496
2
3
IL Koll / Gjø-Vard OL 1
1Elling Fossheim Asplin500263
2Erik Sauar1542430
3Erik Borg402917
IL Tyrving 1
1Vegard Brun Saga207865
2Espen Jakobsen504561
3Torgeir Nørbech505298
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Rune Blågestad187067
3Haakon Johannesen217110
Notodden OL 1
1Simen Hjalmar Wästlund89009
2Jakob Schia Løe86892
3Even-Andre Thorbjørnsen197939
Nydalens SK 1
1Halvor Saunes195811
2Isak Jonsson502695
3Martin Hoset504806
Nydalens SK 2
1Henrik Eijsink503558
2Audun Bergan501605
3Eirik Langedal Breivik227567
Nydalens SK 3
1Per Øyvind Stene185848
2Jan Shanel504452
3Sofie Aarnes170531
Oppsal Orientering 1
1Ola Marius Pedersen503928
2Kristoffer Fiane Pedersen208696
3Olav Johannes Deelstra503256
Oppsal Orientering 2
1Ludvig Rødnes183908
2Are Wigaard214979
3Bent Erik Skaug192707
Oppsal Orientering 3
1Truls Hestengen237772
2Sindre Nordhagen207007
3Lavran Thorstensen500581
Oppsal Orientering 4
1Gard-Martin Udnesseter Johnson505742
2Per-Ivar Nikolaisen186830
3Helge Grenager Solheim223922
Østmarka OK 1
1Hans Kristian Stubban Hygen503507
2Tor Magnus Grøstad223605
3Hans Olav Hygen186840

D 150 (5)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Eva Lill Kvisle203000
2Marianne Arnesen220077
3Hilda Øfsthus485347
Heming Orientering 1
1Ann Elin Flågen187127
2Paula Berstad480250
3Dagrun Melkild197758
Indre Østfold OK 1
1Anne Marie Solheim Haugerud207641
2Bente Line190571
3Linda M. Torper Bystrøm229638
Kolbotn og Skimt OL 1
1Gunn-Torill Hokholt200429
2Sissel Olaisen204601
3Marit Vågsnes165646
Østmarka OK 1
1Kristin Stubban Hygen209892
2Anne Margrete Hammer187190
3

H 130 (23)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Jan Richard Eriksen209846
2Bjørn Martini203849
3Erling Sommerfeldt504114
Bækkelagets SK 1
1Olav Eide239048
2Truls Kvaase222573
3Halvor Jutulstad66846
Fet OL 1
1Tom Bergan181103
2Asgeir Lium410821
3Kyrre Gran180192
Fossum IF 1
1Torbjørn Blom-hagen225174
2Harald Bakke89475
3Erling Katla187104
Fossum IF 2
1Arild Andresen165904
2Morten Heir178354
3Odd Arve Lien500515
Fossum IF 3
1Morten Wettergreen504085
2Håkon Jendal214746
3Knut Jostein Sætnan193630
Fossum IF 4
1Frode Strisland229636
2Kristian Bernhard Nilsen207006
3Hans Jevanord206276
Fossum IF 5
1Tormod Bøe501470
2Knut Anders Løken215084
3Terje Næss411516
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Øystein Østermann179812
3Harald Eide-Fredriksen199331
Heming Orientering 2
1Christian Reusch194449
2Anders Flågen154241
3Ola Peter Krohn Gjessing181982
IL Tyrving 1
1Per Slungaard502443
2Are Kristiansen502380
3Jens Christian Holst192324
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud80670
2Thomas Bedin411313
3Sigmund Vister215057
Indre Østfold OK 2
1Asle Sagli Gudim145134
2Fredrik Larsen207708
3Lars Petter Glomsrud506224
Indre Østfold OK 3
1Claes-Tommy Herland483755
2Tom-Vegard Feltstykket238258
3Øyvind Thømt501222
Indre Østfold OK 4
1Roy Vidar Johannesen199074
2Trond Retteraasen199334
3Sindre Valsgård504391
Kolbotn og Skimt OL 1
1Håvard Harstad221352
2Geir Trøan186215
3John Ytternes221152
Måren OK 1
1Lars Petter Endresen502121
2Lars Rønning Johansen204778
3Trond Holter504627
Nydalens SK 1
1Bjørn Hauge502450
2Nils Bergan191246
3Anne Dahl192454
OK Moss 1
1Øystein Olsen89387
2Hallvard Koren504468
3Erik Rytter Jakobsen208926
OK Moss 2
1Øyvind Løken187141
2Torgeir Snilsberg505269
3Thomas Roskifte501165
Oppsal Orientering 1
1Rolf Hustvedt501277
2Eilert Aamodt222524
3Morten Mosland402241
Sentrum OK 1
1Brynjar Fredheim504694
2Knut Harald Hylleseth223712
3Gløer Winsvold204119
Østmarka OK 1
1Jørn Mjøster200634
2Terje Linløkken210922
3Svein Otterlei224118

H 170 (16)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Svein Granerud504485
2Jørn Bue Olsen207969
3Gjermund Gravir207595
Bækkelagets SK 1
1Eldar Børsum181968
2Yngvar Christiansen63823
3Anders Storbraten483387
Indre Østfold OK 1
1Sture Ottesen500917
2Kjell-Erik Kristiansen215054
3Bent Galborgen229740
Kolbotn og Skimt OL 1
1Knut Bjørkelo204600
2Bjørnar Gammelsæter500051
3Bengt Niklasson180351
Kolbotn og Skimt OL 2
1Tor Lahlum220722
2Jon Færden186847
3Bjørn Sverre Gulheim91343
Måren OK 1
1Audun Bjerknes501317
2Morten Due400286
3Stein Turtumøygard502381
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Sveinung Rekaa505373
3Harald Kvisli207900
Nydalens SK 1
1Einar Jensen
2Sören Jonsson
3Terje Wiig Mathisen
OK Moss 1
1Jan Bjerketvedt501318
2Tore Bjørnerød195675
3Christopher Schive207790
Oslostudentenes IK 1
1Øivind Thorvald Due Trier207835
2Are Eriksen195715
3Guttorm L Egge210110
Sarpsborg OL / Varteig OL 3
1Arild Kirkerød185092
2Trygve Leivestad191357
3Kjell Einar Andersen234870
Sarpsborg OL 1
1Svein Melby179120
2Ole Ingesen144609
3Tom Wahlgren94049
Sarpsborg OL 2
1Øystein Jensen206026
2Tormod Jensen145053
3Bjørn Åstorp94056
Vestre Akers SK 1
1Per Osen197509
2Tormod Øvergaard204224
3Rune Halke409292
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland97860
3Knut Edvard Helland183665
Østmarka OK 2
1Per Arne Karlsen97847
2Bjørn Christensen221269
3Olav Bakken203514

D 120 (4)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Britta Fismen79825
2Sigrid Melander Vie176299
3Kristin Nergaard Berg500239
Halden SK 1
1Ellen Kathrine Svendsby226460
2Anja Wingstedt79290
3Guro Bryggen177281
IL Koll / Fet OL 1
1Brita Opheim Sauar154248
2Heidi Tronbøl177962
3Trude Fixdal190628
OK Moss 1
1Ellen Ladim212141
2Hanne Wold96146
3Kristine Roskifte500905

Annonser

IOF Eventor