Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Cegal BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise IsachsenCegal BILDamer - mellom199748
Inge SkrettingCegal BILHerrer - mellom485683

Egersund OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OKDamer - mellom197977
Frank HansenEgersund OKHerrer - mellom504707
Inger Skretting OpstadEgersund OKDamer - mellom217118
TorSverre E. SkåraEgersund OKHerrer - lang502813

Frøyland ski & fritid (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard SvihusFrøyland ski & fritidHerrer - mellom227534
Rune SvihusFrøyland ski & fritidHerrer - mellom209851

Ganddal IL (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal ILNybegynner104350
Ragnhild AuglændGanddal ILDamer - mellom182021
Erlend BremnesGanddal ILHerrer - mellom213047
Toril DahleGanddal ILDamer - mellom225525
Bjarne GimreGanddal ILHerrer - mellom200598
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang206899
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - mellom200254
Svein-Erik KvameGanddal ILHerrer - lang502585
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang184425
Vibeke LamarkGanddal ILDamer - lang189151
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - mellom195846
Jan Inge LundeGanddal ILHerrer - mellom181514
Maria Nilsson RøddeGanddal ILDamer - mellom213110
Fredrik OmdalGanddal ILHerrer - lang185866
Otte OmdalGanddal ILHerrer - lang185860
Eivind RothGanddal ILHerrer - kort206192
Marius RøddeGanddal ILHerrer - kort211906
Tore RøddeGanddal ILHerrer - mellom206300
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - mellom197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILHerrer - lang188954
Aase SveinsvollGanddal ILDamer - kort200609
Mariann SveinsvollGanddal ILDamer - mellom503557
Nora SvendsenGanddal ILDamer - lang211917
Ole Morten SvendsenGanddal ILHerrer - kort184240
Tore SvendsenGanddal ILHerrer - lang184560
Anna TaksdalGanddal ILDamer - mellom188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer - lang501775
Kristoffer TveitGanddal ILHerrer - kort211788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILDamer - lang188831

Klepp IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John BreilandKlepp ILHerrer - lang216856

Klepp Kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans KlausenKlepp Kommune BILHerrer - mellom201960
Helga KlausenKlepp Kommune BILDamer - mellom221034

Klubbløs (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inge LølandKlubbløsNybegynner200772
Arne NygaardKlubbløsHerrer - mellom220838
André SirevågKlubbløsHerrer - lang172974
Leif Gunnar WikeneKlubbløsHerrer - mellom500502

Sandnes IL (Rogaland) (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang229434
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellom86290
Randi RothSandnes IL (Rogaland)Damer - mellom39730
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellom189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang174023
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)Herrer - kort212148
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)Damer - mellom67821

Skattesport BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BILHerrer - mellom229708

Stavanger Orienteringsklubb (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom197972
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang169769
Knut Jonas EspedalStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom211702
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom226944
Øistein HaalandStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang229498
Vilde Bårdsen HustoftStavanger OrienteringsklubbDamer - lang65280
Harald KalagerStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang500532
Anders Thengs KristensenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom233897
Kjell LangvikStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom197812
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom211553
May MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - lang234039
Brit NilsenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom200514
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - lang195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom195833
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom221087
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbDamer - lang200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang195818
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang207867
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort227048
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom207804
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang234013
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom207888

Ålgård Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen LomelandÅlgård OrienteringDamer - lang238199
Lene Taugbøl LomelandÅlgård OrienteringDamer - kort71867
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård OrienteringHerrer - lang188913
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringHerrer - mellom500578
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringHerrer - lang60598

Annonser

IOF Eventor