Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 2 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Karen OrstadGanddal IL206299
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Nora SvendsenGanddal IL211917

D 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie PuntervoldEgersund OK204767

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL234016
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Lars HelgelandGanddal IL189068
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)

B-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Hilde HetlandEgersund OK224784
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Tore RøddeGanddal IL206300
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor