Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 190 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering225743
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Berit-Kristine LimaGanddal IL206375
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)223634
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Filip SveenHaugesund IL Orientering203512
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve LundeGanddal IL225356
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

H 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL234122

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL234016
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
John BreilandKlepp IL216856
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering506967
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Rune SvihusFrøyland IL209851
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Bjarne GimreGanddal IL200598
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

B-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Hilde HetlandEgersund OK224784
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering229670
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

Annonser

IOF Eventor