Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 10 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OK504690
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Nora SvendsenGanddal IL211917
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Helene OmdalNTNUI195483
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)223634
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor BrekkenGanddal IL197768
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
John WhittingtonWROC
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B-Åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Eino J. OltedalCERN orienteering
Tore RøddeGanddal IL206300
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BremnesGanddal IL211905
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510

H 15-16 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433

Annonser

IOF Eventor