Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

Damer - mellomlang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BjørndalVaregg Fleridrett84926
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Lise IsachsenCegal BIL199748
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer - lang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind RothGanddal IL206192
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

Herrer - mellomlang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arne NygaardKlubbløs220838
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandSUS BIL181660
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Damer-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger RothGanddal IL213137

Herrer-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Annonser

IOF Eventor