Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 24 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Randi BuggeGanddal IL168607
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ane Kristine RostrupSandnes IL (Rogaland)137343
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise IsachsenCegal BIL199748
Rowena NaileJWC BIL410021
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer - mellomlang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Sverre Magnar NordalStatoil BIL96734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Herrer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor