Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Thor MellaOppsal Orientering187259
Anders NordbergNydalens SK181232
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 17-A kort (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss192251
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Thomas RoskifteOK Moss501165
Christian SchiveOK Moss207789
Christopher SchiveOK Moss207790
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Morten TangenOK Moss208419
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

D 13-16B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Sondre LadimOK Moss192159
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

Åpen B (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Linda FredhOK Moss184147
Jon FredriksenHauketo IF89526
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Dag HauglandØstmarka OK224500
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL79721
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL502924
Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL222689
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering209106
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor