Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 11 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

D/H-10N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Gjert GrønnevetIL Gular
Magnus Hennø HaugenFana IL213404
Markus Heldal HersvikFana IL
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Elliot Brage SritharanAskøy OL213590

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dorthea Hennø HaugenFana IL223745

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

Åpen N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin GrønnevetIL Gular
Anders Nydal HaugenFana IL225059
Kirsti LysakerFana IL191280
Kristine MerkesvikAskøy OL192148
Camilla NystuenAskøy OL197046
Bjørge SolliAskøy OL203381
Kenneth Remy SritharanAskøy OL213713

D-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emilie SolvikGneist, IL500167

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil HeksemFana IL223569
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Marianne HeksemFana IL504454
Cecilie Heldal HersvikFana IL
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Kåre RitlandFana IL192603
Arne RyggBergens TF239664
Margrete SolvikGneist, IL500046
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett
Ragnar VikørenGneist, IL503942
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris SkageGneist, IL204738

H12-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

D50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Rannveig SolliAskøy OL500609

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingrid RollFana IL187032
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Per HauglandÅrstad IL211480
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Marian KjellevoldIL Gular188769
Erling Bell LysakerFana IL94932
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Per VikaneFana IL221409

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett506340
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marianne NummedalFana IL79898
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne JohannesenIL Gular502587
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Svein LingaIL Gular181793
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Øistein PaulsenBergens TF226059
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Erik Serck-HanssenTIF Viking
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Erik VikaneFana IL99307

H65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Erling StrandBergens TF186000
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL
Ketil NummedalFana IL91688
Runar SivertsenBergens TF185429
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690

H17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Ketil DøskelandFana IL192228
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars FjellangerFana IL168854
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Magne KnudsenGneist, IL207802
Birk Bell LysakerFana IL211313
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Martin StustadKlubbløs204754
Jan Ove VindenesAskøy OL213767

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF87062
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453

Annonser

IOF Eventor