Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 28 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 198 påmeldte deltakere.

D/H-10N (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Gjert GrønnevetIL Gular
Filip HausvikAskøy OL213340
Iben HausvikAskøy OL213697
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Erlend V. LavikVaregg Fleridrett
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Samuel Elias NærheimIL Gular204854
Emilie Breistein PedersenTIF Viking195880
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Emilie SolvikGneist, IL500167
Elliot Brage SritharanAskøy OL213590

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537

Åpen N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin GrønnevetIL Gular
Astri Ese HoleBergens TF226153
Sven Arild JohannessenAskøy OL197151
Gry Ane V. LavikVaregg Fleridrett
Kristine MerkesvikAskøy OL192148
Camilla NystuenAskøy OL197046
Bjørge SolliAskøy OL203381
Elise StordahlBSI - Orientering503960

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil HeksemFana IL
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenGneist, IL
Linda BønesVaregg Fleridrett
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Stella S. DahleFana IL233713
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Geir HeksemFana IL504454
Bodil HåheimIL Gular94041
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Else Lerche RaadalFana IL506657
Arne RyggBergens TF239664
Kari SecherBergens TF244744
Margrete SolvikGneist, IL500046
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Mari StadsnesIL Gular212049
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781

D12-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Iris SkageGneist, IL204738

H12-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL207694
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Rannveig SolliAskøy OL500609
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingrid RollFana IL187032
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Sondre BataldenFana IL213380
Inga Beate BøeFana IL501120
May-lill DammTIF Viking220770
Sindre EkrheimBergens TF165469
Otto Grahl-NielsenBergens TF18
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Marian KjellevoldIL Gular188769
Erling Bell LysakerFana IL94932
Kirsti LysakerFana IL191280
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Harald RisnesFana IL501352
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Kjell SkageGneist, IL158528
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett
Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Nina GogaBergens TF184202
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut GjestemoenBergens TF239562
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Norvald HestetræetAskøy OL213762
Arne JohannesenIL Gular502587
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Øistein PaulsenBergens TF226059
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Rune StadsnesIL Gular187280
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000
Tor SørevikTIF Viking184632
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BlågestadBSI - Orientering187179
Hans-Richard BrattbakkFana IL
Odd Kasper EkreBSI - Orientering160886
Ketil NummedalFana IL91688
Runar SivertsenBergens TF60870
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690

H17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Trond DøskelandFana IL500616
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars FjellangerFana IL168854
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bård HeklandIL Gular201844
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Magne KnudsenGneist, IL207802
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Jan Ove VindenesAskøy OL213767

D19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Randi HoleBergens TF87062
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

Annonser

IOF Eventor