Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

D/H-10N (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Amund Eeg GenbergIL Gular504680
Filip HausvikAskøy OL213340
Markus Heldal HersvikFana IL
Ylva MagnussenTIF Viking195797
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213772
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Emilie Breistein PedersenTIF Viking195880
Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett234438
Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett224187
Katinka SannesTIF Viking195915
Emilie SolvikGneist, IL500167
Elliot Brage SritharanAskøy OL213590
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

Åpen N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Sven Arild JohannessenAskøy OL197151
Kristine MerkesvikAskøy OL192148
Arne RyggBergens TF
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211309
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Kenneth Remy SritharanAskøy OL213713

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak August Holmefjord AmundsenKlubbløs
Kirill EikangerGneist, IL212188
Emil HeksemFana IL223569
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett223874
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D11-13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Vegard AksnesIL Gular209822
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Isak HovstadVaregg Fleridrett224188
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenKlubbløs236726
May-lill DammTIF Viking220770
Cecilie Heldal HersvikFana IL
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Ragnar KayserFana IL207632
Yola KeenlysideGneist, IL
Per Olaf TangenFana IL184553
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407
Ragnar VikørenKlubbløs93954

D12-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Iris SkageGneist, IL204738

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Brage Bell LysakerFana IL211903
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Anne FjeldstadÅrstad IL67741
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingrid RollFana IL187032
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Sindre EkrheimBergens TF165469
Per HauglandÅrstad IL211480
Marianne HeksemFana IL
Harald HovstadKlubbløs
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Marian KjellevoldIL Gular188769
Erling Bell LysakerFana IL94932
Kirsti LysakerFana IL211312
Ivar MichaelsenGneist, IL206490
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Espen SeebergOsterøy IL186005
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Kjell SkageGneist, IL158528
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett
Per VikaneFana IL221409

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Nina GogaBergens TF184202
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marianne NummedalFana IL79898
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Mariann ScheiTIF Viking204670
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Bjørn HøllelandFana IL211193
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF226059
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Jan SteinegerGneist, IL236501
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF209742
Ole TørnqvistFana IL192921
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Erik VikaneFana IL99307
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Dagfinn HoleBergens TF216755
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Tor SørevikTIF Viking184632
Lars Olav TveitaFana IL235953

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil DøskelandFana IL192228
Runar SivertsenBergens TF60870
Torgeir StrandFana IL208120

H17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magne KnudsenGneist, IL207802
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Erik Serck-HanssenTIF Viking
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF206538
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67338
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Randi HoleBergens TF87062
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

Annonser

IOF Eventor