Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 242 påmeldte deltakere.

D/H-10N (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Erica Juliet EideFana IL
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kirill EikangerGneist, IL212188
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Magnus Hennø HaugenFana IL213404
Filip HausvikAskøy OL213340
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Ylva MagnussenTIF Viking195797
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213596
Samuel Elias NærheimIL Gular204854
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Katinka SannesTIF Viking195915
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Marie Egeland StoroGneist, IL71513
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

D11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Live GrønnevetIL Gular213393
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

Åpen N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude BjørkaasAskøy OL213699
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Anders Nydal HaugenFana IL225059
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Sven Arild JohannessenAskøy OL213697
Camilla NystuenAskøy OL213713
Bjørge SolliAskøy OL203381
Vibeke ØyeIL Gular222669

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL211312

D11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun HeklandIL Gular213259
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Vegard DaleTIF Viking223586
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Erlend WollanFana IL213452

Åpen C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenKlubbløs236726
Linda BønesVaregg Fleridrett
Amalie DaleTIF Viking236443
May-lill DammTIF Viking220770
Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett222674
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Marianne HeksemFana IL
Bodil HåheimIL Gular94041
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Ragnar KayserFana IL207632
Yola KeenlysideGneist, IL
Ingrid RollFana IL187032
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Per Olaf TangenFana IL184553
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett
Silje Gulbrandsen WollanFana IL195763

D12-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Iris SkageGneist, IL204738

H12-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

D50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67336
Annhild FetveitFana IL213415
Anne FjeldstadÅrstad IL67741
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett220181
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL158529
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari NatåsBergens TF209743
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Sindre EkrheimBergens TF165469
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Erling Bell LysakerFana IL94932
Kirsti LysakerFana IL211312
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Ivar MichaelsenGneist, IL174285
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Anders SeebergOsterøy IL226060
Espen SeebergOsterøy IL186005
Kjell SkageGneist, IL158528
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174495
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Nina GogaBergens TF184202
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marianne NummedalFana IL79898
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Mariann ScheiTIF Viking204670
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Jan Inge DaleTIF Viking236342
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Rune ErdalSamnanger IL228103
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Svein LingaIL Gular181793
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF226059
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Peter StoykovSamnanger IL92469
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ole TørnqvistFana IL192921
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Erik VikaneFana IL99307

H65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Harald LyngtunFana IL199758
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Arild Frank OlsenBergens TF208750
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Ketil NummedalFana IL91688
Runar SivertsenBergens TF
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H17- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Ketil DøskelandFana IL192228
Hans-Petter EikedalenBergens TF203278
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Lars FjellangerFana IL168854
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Vemund HansenTIF Viking186183
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Geir HeksemFana IL504454
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Scott JuvikIL Gular504399
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Magne KnudsenGneist, IL207802
Alexander Olsen LoodtzGneist, IL
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Andreas NysæterBergens TF226165
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Martin StustadKlubbløs204754
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Jan Ove VindenesAskøy OL213767

D19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67338
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Helen MartinsenIL Gular209975
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

Annonser

IOF Eventor