Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 25 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

D-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie SolvikGneist, IL500167
Karoline StrandenesFana IL213524

D13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D16-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D19- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Annhild FetveitFana IL213415
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Mariann ScheiTIF Viking204670
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Margrete SolvikGneist, IL500046
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Kari SecherBergens TF244744
Nina SoligardBergens TF217014

DN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266

HN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Gjert GrønnevetIL Gular
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Bjørge SolliAskøy OL213713
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

H-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H16-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenVaregg Fleridrett208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Håvard NybøFana IL213370
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BlågestadBSI - Orientering187179
Odd Kasper EkreBSI - Orientering160886
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Sturle NordeideGneist, IL211077
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Lars RøttingenIL Gular502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Lars Olav ToloGneist, IL
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

H40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Geir HeksemFana IL504454
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Runar SivertsenBergens TF185429
Jan SteinegerGneist, IL236501
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Lars SveenBergens TF187123
Matti TorgersenBergens TF201948
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Jan Ove VindenesAskøy OL213767

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HoleBergens TF216755
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor