Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 21 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 143 påmeldte deltakere.

D-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett506349
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie SolvikGneist, IL500167

D13-15 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432

D16-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett

D19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Anna SchöpsOLV Landshut
Oda J SikkelandIL Tyrving501590

D40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
May-lill DammTIF Viking220770
Annhild FetveitFana IL213415
Nina GogaBergens TF184202
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Britt KarlsenAskøy OL197152
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Margrete SolvikGneist, IL500046
Turid VrålstadVaregg Fleridrett506340
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Kari NatåsBergens TF209743
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL506657
Ingrid RollFana IL187032
Kari SecherBergens TF244744
Nina SoligardBergens TF217014

DN (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Ellen GrønnevetIL Gular
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Elise NepstadTIF Viking195781
Camilla NystuenAskøy OL197046
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Hege OmmedalVaregg Fleridrett222637
Emilie Breistein PedersenTIF Viking195880
Katinka SannesTIF Viking195915
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Martin GrønnevetIL Gular
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Filip HausvikAskøy OL213340
Sven Arild JohannessenAskøy OL197151
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett234438
Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett224187
Bjørge SolliAskøy OL203381
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

H-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Emil HeksemFana IL223569
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett223874
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Johannes Berge StadsnesIL Gular212049

H16-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

H19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen EkerhovdVaregg Fleridrett483795
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Sturle NordeideGneist, IL211077
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Lars RøttingenIL Gular502438
Frederik SeegerOLV Landshut154016
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Gregor SturmOLV Landshut
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

H40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL
Kjetil DammTIF Viking215576
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Håkon ReikvamIL Gular207705
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Runar SivertsenBergens TF
Rune StadsnesIL Gular187280
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Lars SveenBergens TF187123
Matti TorgersenBergens TF201948
Harald ValenVaregg Fleridrett78351

H60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Egil KarlsenAskøy OL197044
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor