Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 14 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

DA (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Helen MartinsenIL Gular209975
Rannveig NordhagenFana IL237735
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Kristine Bog VikaneFana IL213410

HA (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Bjørn HøllelandFana IL211193
Magne KnudsenGneist, IL207802
Birk Bell LysakerFana IL211313
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Håkon ReikvamIL Gular207705
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Heikki SavolainenUBIL210018
Harald SodemannUBIL210057
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Torgeir StrandFana IL208120
Tor SørevikTIF Viking184632

DB (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren GreveBergens TF211515
Kirsti LysakerFana IL191280
Birte NordeideGneist, IL222092
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287

HB (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Øistein BøeFana IL200454
Stein Ove DyngelandStatoil BIL221119
Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett506773
Jan HauglandÅrstad IL211518
Adis HodzicKlubbløs
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Brage Bell LysakerFana IL211903
Håkon MogstadFana IL217035
Tord Bell MykingFana IL225325
Marcel NiederhauserAskøy OL502047
Svein RosselandHordaveg BIL184356

DC (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Vibeke MjaatvedtKlubbløs207792
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Nina SoligardBergens TF217014

HC (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Ulf FastessonHaukeland sykehus idrettslag (HSI)
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Håkon HauglandStatoil BIL192225
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Ragnar KayserFana IL207632
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Ketil NummedalFana IL91688
Øistein PaulsenBergens TF226059
Magne RaadalFana IL235218
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Lars SveenBergens TF187123
Lars Olav ToloGneist, IL

Annonser

IOF Eventor