Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: onsdag 14 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

DA (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Mariann ScheiTIF Viking204670
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

HA (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201918
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL194000
Birk Bell LysakerFana IL211313
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Harald SodemannUBIL210057
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Stig TenoldNHH BIL195806
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

DB (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren GreveBergens TF211515
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Birte NordeideGneist, IL222092
Liv OrmbergGneist, IL62532
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Kristine Bog VikaneFana IL213410

HB (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Øistein BøeFana IL200454
Stein Ove DyngelandStatoil BIL221119
Vemund HansenTIF Viking186183
Jan HauglandÅrstad IL211518
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Knut HestenesKlubbløs239053
Arne JohannesenIL Gular61154
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Tord Bell MykingFana IL225325
Sturle NordeideGneist, IL211077
Svein RosselandHordaveg BIL184356
Heikki SavolainenKlubbløs210018
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Erling StrandBergens TF186000
Martin StustadKlubbløs204754
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

DC (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

HC (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Brage Bell LysakerFana IL211903
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Ketil NummedalFana IL91688
Øistein PaulsenBergens TF226059
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Magne RaadalFana IL235218
Lars SveenBergenslærerne BIL187123
Per VikaneFana IL221409

Annonser

IOF Eventor