Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 16 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 107 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenIndre Østfold OK229692
Trym BreimoOK Moss217677
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217858
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marikken ChristensenSarpsborg OL178404

D -16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Julie BrenåsVarteig OL222607
Sylvia DannevigHalden SK212327
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SK93928
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Linda FredhOK Moss184147
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Iliana IlievaHalden SK141052
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Selma KristiansenOK Moss502913
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Maren NorderudIL Tyrving502350
Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL175050
Anja WingstedtHalden SK79290
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Anne SørlienGjø-Vard OL216725
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL241885

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Brage KristiansenOK Moss213752
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias ThoresenHalden SK225482

H -16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Peder BryggenHalden SK202091
Martin BrækkeHalden SK181957
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Adam KristiansenOK Moss502914
Christopher LadimOK Moss192251
Sondre LadimOK Moss503554
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Bjørn BrækkeHalden SK207786
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Lacho IlievHalden SK500250
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Stepan MudrakFredrikstad SK
Jon Roar OddenSarpsborg OL145181
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Tore SandvikHalden SK505270
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL241718
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK212584
Magne SætherFredrikstad SK201975
Morten TangenOK Moss208419
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Dag BrenåsVarteig OL221080
Jan GranstedtHalden SK89402
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Jan MolstadGjø-Vard OL217267
Tom WahlgrenSarpsborg OL241880

Annonser

IOF Eventor