Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Stafett Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 36 påmeldte lag.

DH 15 (18)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Jørgen Hetland224960
2Jane M Helland209949
3Kjetil Torgersen224213
Egersund OK 2
1Gunnar Petterson191378
2Anita Glenne Kallhovd197977
3Trond Sigurd Fotland225018
Egersund OK 3
1Sindre Skeie Petterson195800
2Julie Puntervold204767
3Alexander Horpestad223933
Egersund OK 4
1
2
3
Ganddal IL 1
1Clemens Sundby Øxnevad225547
2Aud Hognestad Taksdal501775
3Fredrik Omdal185866
Ganddal IL 2
1Markus Andreas Breivold212938
2Trine Bolstad Scheie206193
3Morten Bjerga Sundli188954
Ganddal IL 3
1Ole Kristian Taksdal188960
2Ingrid Lamark174736
3Tobias Rødde197866
Ganddal IL 4
1Andreas Nybak Urdal188800
2Thomas Barvik Mæland211775
3Ann-Cathrin Nybak Urdal188831
Haugesund IL Orientering 1
1Aleksander Jørgensen216720
2Ingvild Paulsen Vie229673
3Sigurd Paulsen Vie229677
Haugesund IL Orientering 2
1Eivind Engløkk149100
2Kristina Voll193888
3Sigleif Steinsvåg235209
Haugesund IL Orientering 3
1Vegard Wiig Nystad212826
2Kristoffer Jørgensen225741
3Randi Engløkk188456
Haugesund IL Orientering 4
1Madli Hjermann69115
2Grethe Paulsen Vie229690
3Fridtjof Rachor505484
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Sigurd R. Oftedal205576
2Marit Haavardsholm207630
3Vegard Peikli210151
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Sveinung Svebestad174023
2Randi Roth39730
3189134
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Harald Kalager500532
2Sara Nystrøm Olsen211735
3Johan Christie Ørke211766
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Stein Arne Olsen195873
2Dina Torgersen207648
3Øystein Amundrud501406
Stavanger Orienteringsklubb 3
1Hans Christian Granly Falkenberg165135
2Wenche Margrethe Sæbbø227050
3Espen Karlsen211212
Stavanger Orienteringsklubb 4
1Jone Sæbbø207867
2Tone Cecilie Nystrøm195678
3Pål Bårdsen169769

DH 11-14 (12)

NavnLagoppstilling
Egersund OK / Ålgård Orientering 2
1Ada C Stokkeland149899
 
2Thea Beate Puntervold204740
3Samuel A Stokkeland184384
Egersund OK 1
1Julie M Helland209739
 Odin Horpestad204355
2Karine Aarstad Torgersen224277
3Synne Skeie Petterson224852
Ganddal IL 1
1Marius Rødde211906
 Norah Breivold211689
2Erlend Bremnes213047
3Anna Taksdal188955
Haugesund IL Orientering 1
1Emil Engesli211758
 Miriam Sveen217721
2Selma Steinsvåg212932
3Sara Hetland212852
Haugesund IL Orientering 2
1
 
2
3
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Idar Jongenburger204554
 
2Omund Thu Landstad223522
3Andreas Vistnes Myklebost223698
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Alva Christiansen195899
 Marta Myklebost204355
2Bjørnar Peikli181492
3Joel Skoge174364
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Oda Fjermestad Helgesen189114
 
2Gustav Levang201921
3Gabriel Årsvoll201920
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Mari Richter501267
 
2Selma Lothine Fridheim Torp212133
3Simon Fjermestad Helgesen223525
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Jone Valdal225065
 
2Kalle Jongenburger189038
3Markus Richter501266
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Evelyn Fernandes Nødland223561
 Marte Roth Aarskog224216
2Jonas Vistnes Myklebost223710
3Kaja Peikli181460
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Åsne Myklebost Torgersen213056
 
2Peter Sæbbø227048
3Arne Jacob Nystrøm Olsen195833

DH Åpen (6)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Frank Hansen504707
 
2TorSverre E. Skåra502813
 
Ganddal IL 1
1Vibeke Lamark189151
 
2Trond Lamark184425
 
Ganddal IL 2
1Jørgen Breivold197882
 
2Elias Eidsvåg234016
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Gry Vikhamar Thengs207804
2
 Svein Glendrange226944
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Haldis Glendrange234530
 
2Turid Nystrøm231413
 
Stavanger Orienteringsklubb 3
1
 Brit Vivian Meling239558
2
 Jørgen Nilsen210964

Annonser

IOF Eventor