Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 15 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

H21 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Geir Anders HadlandEgersund OK209915
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjarne GimreGanddal IL200598
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Olav HellandEgersund OK207822
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb188462
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

D21 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK149178
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Kari ChristiansenSandefjord OK67793
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie M HellandEgersund OK209739
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BrandsbergEgersund OK225189
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

N-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)223760
Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)225010
Mari BremnesGanddal IL211905
Maria LangmyrGanddal IL212950
Therese Alisa LundÅlgård Orientering504464
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne LangmyrGanddal IL211819

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LangmyrGanddal IL213088
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

D17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628

H17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

D17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora SvendsenGanddal IL211917

H40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

H17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964

D17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Annonser

IOF Eventor