Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OL Trollo
Dato: søndag 10 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 195 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Stian LillegårdLillomarka OL198793

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Annika van RaaijHedrum OL187291
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK217055
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL505752
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Linn StrømSandefjord OK217057

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Maren NorderudIL Tyrving502350
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Julie HjortlandNTNUI187327
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Martine TopstadLarvik OK180812

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Liv SchjervenLardal OL82130

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL221358
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Niclas GunnerødStokke IL223980
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Erik ZagarLarvik OK212309

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK501323
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Sindre R HoltHedrum OL221389

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Tom KristensenLarvik OK177539
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL207904
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Stein H. HagenFossum IF504815
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Petter LøeNotodden OL86885
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Thor NorderudIL Tyrving188842
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Torgeir BrochmannEiker OL
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Runar KittilsenStokke IL239076
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285

H80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026

A-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilef LandsverkSkien OK235929
Turid VongravenSkien OK505487

B-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sigurd HoltskogSkien OK211684

Annonser

IOF Eventor