Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 7 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 136 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Henrik BjørkanByåsen IL233865
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Trygve BøhleFreidig233975
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Vilde HaalandWing OK223659
Aksel HanssenByåsen IL228534
Tora Marstrand HasleFreidig233972
Brage Strøm HaugsnesWing OK233845
Emma ImslandWing OK223827
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Arne Magnus MelhuusWing OK223810
Martin MelhuusWing OK223632
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Filip Leonard NolteFreidig206048
Sindre SoltveitOL Trollelg234260
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Tobias SundOL Trollelg214384
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL
Guro HaalandWing OK223822
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Maia Ruano StrandWing OK223613
Lina SandquistOL Trollelg234481
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Strand AuneOL Trollelg211677
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812
Mia StormoOL Trollelg217698
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig182067
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK207771
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Edwin IrvingByåsen IL
Mathias LeroyerFreidig502096
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Nathaniel BraathenOL Trollelg202250
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig202257
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Endre Sæterbø NielsenWing OK223927
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arian HaukøNidarøst OK233775
Scott SjølieFreidig123456

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Alfred IrvingByåsen IL233927
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786
Aksel VikenByåsen IL224821

H 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidig213441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 15-20B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
Knut HageMelhus IL234382
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Jonas VindalWing OK506690

Annonser

IOF Eventor