Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 17 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 214 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Kristian HaugbergAndebu IL217170
Ludvik HiisStokke IL224030
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Oliver LagerSandefjord OK223994
Alma Langseth LieAndebu IL
Isak Langseth LieAndebu IL
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL235815
Karen Helene Rødland-RødAndebu IL235047
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Maren BruserudOL Trollo226964
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Linn StrømSandefjord OK217057

D15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Emilie JahreAndebu IL211241
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille NaufHedrum OL203284
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D17C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Wenche StrømSandefjord OK147124
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D40 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Grethe B ClausenLarvik OK78721
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Lise LevyLarvik OK181417
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Brit SundbySandefjord OK173105
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor HiisStokke IL224323

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Mathias JahreAndebu IL211339

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jarle LysnesHedrum OL203389
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn216664
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937
Øyvind WatterdalHadeland OL152479

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H40 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Ernst HiisStokke IL236442
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Erling LefsakerAndebu IL234967
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H50 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Petter BettumStokke IL197762
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Trond FossSandefjord OK205484
Helge GisholtOK Skeidi238122
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Magne KløveStokke IL211547
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Yngve MobråthenBotne SK192453
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Martin NaufHedrum OL182122
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458

H70 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL239076
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Hans G. RønneSandefjord OK173120

Annonser

IOF Eventor