Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 223 påmeldte deltakere.

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel AmsrudStokke IL236824
Nicolai AmsrudStokke IL236818
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL228501
Syver Hagen UrdalenNotodden OL228549
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Emanuel LillevoldStokke IL
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Håkon RomnesBø OL227733
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Aleksander Stålberg FosslandBø OL104498
Lillian Fogt SundelinNotodden OL228491
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Maike RöhrsStokke IL223967
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Ingeborg EikåsSandefjord OK207892
Iril RingheimLarvik OK180714

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Iris HolstIL Tyrving181925
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17-B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Kari BergLarvik OK217231
Eirunn HiisStokke IL236400
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit RöhrsStokke IL224303

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Pernille NaufHedrum OL203284
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Astri Marie RemmePorsgrunn OL229425
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Nora SkauenIL Tyrving182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Hanne HerumOK Skeidi89670

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Johan HjorthaugSandefjord OK224142
Brage Sander-RøkenesSandefjord OK

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL223980
Martin HalvorsenStokke IL224276
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik RomnesBø OL227731
Johnny Stålberg FosslandBø OL104483

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 13-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik ZagarLarvik OK212309

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Birk Felland SætnanFossum IF213433

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527

H 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svend Kristian EidstenSturla, IF159616
Knut GjoneSandefjord OK223921
Rune RomnesBø OL227732
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Erling LefsakerAndebu IL234967
Eirik SkavhellenBotne SK145321
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Atle BorgersenHedrum OL203672
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Steinar LandeBø OL227677
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Øyvind StørenBø OL203258
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Arne KristensenStokke IL96681
Inge RingheimLarvik OK205549

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Harald OmlandSkien OK184463

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AaltvedtPorsgrunn OL213386
Roy GjerdingOK Moss504397
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK504507
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell DolvaSkien OK185921
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Harald LundhaugOK Moss201916
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018