Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Heimdal Vintersprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Heimdal Vintersprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: fredag 2 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051Dag 1
Emma ArnesenByåsen IL195919
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006Dag 1
Chiara Dalla SantaFrol IL80389Dag 2
Ingeborg EideByåsen IL199727
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002Dag 1
Maren GrandeFrol IL160101
Elin GranstedtIK HakarpspojkarnaDag 2
Gry GranstedtNTNUI238261Dag 1
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Vera MelkildFreidig180322
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Malin SandstadFreidig504681
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Hanne VefsnmoByåsen IL178367Dag 2

H17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Elias BergsetIL Veten229749
Isak BergsetFrol IL225930
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Karl FremstadIL Tyrving211281
Jonas GrønliFreidig215144
Snorre HansenByåsen IL208638Dag 1
Anders HaugskottOL Trollelg217107Dag 1
Mattis HoltFreidig179878
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997Dag 2
Ola KeiseråsIL Leik226229
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig179917
Sondre KristiansenNTNUI160916
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Oscar LyngenFreidig222709
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kristen NyhamarNTNUI39428
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Anton SjökvistStora Tuna OK500231
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224Dag 1
Simen Spets StorhovFreidig203586Dag 2
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

D-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794Dag 1
Ane Malene KolstadFreidig180130
Mathea Spets StorhovFreidig182074

H-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370Dag 2
Sigurd BraathenWing OK213155Dag 2
Emil GrønliFreidig211762Dag 1
Mikkel HoltFreidig184323
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

D40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211

H40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Petter Andreas BerghMalvik IL192933Dag 2
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Håvard EidnesOL Trollelg191396
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Frode HaugskottOL Trollelg216715Dag 1
Jan Erik LedalOL Trollelg501248
Eivind LonaWing OK211262
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Terje MidtbøWing OK199655
Atle PedersenMelhus IL215066
Are RogstadNidarøst OK502896
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161

H60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403

Annonser

IOF Eventor