Påmeldte deltakere til Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 2 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

D17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Ida Mari Borge HoviSkien OK156878
Silje Borge HoviSkien OK79803
Astrid BrevikStokke IL211374
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Marie BøenPorsgrunn OL97714
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Marte Østby FegstadPorsgrunn OL79872
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Hanne HerumOK Skeidi89670
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Louise OramBækkelagets SK197974
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL130711
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Elise StørenBø OL203364

H-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Audun BrevikStokke IL211588
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Gaute NysæterSkien OK170884
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Henrik RomnesBø OL227733
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken213681
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17- (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Ole FlaattenOK Skeidi199729
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Harald HoviSkien OK184572
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Felix JensenKlubbløs
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Eirik LarsenSkien OK222237
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Petter LøeNotodden OL86885
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Stian NaustdalOK Skeidi235141
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Olav NipenIL Tyrving197973
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Gisle NysæterSkien OK217460
Skjalg NysæterSkien OK501323
Harald OmlandSkien OK184463
Jon Øivind PedersenOK Skeidi500053
Øivind PedersenOK Skeidi504629
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Fredrik PollandOK Skeidi172271
Sindre R HoltHedrum OL221384
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Rune RomnesBø OL227731
Arild RørholtOK Skeidi62460
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Jens TjentlandLardal OL165201
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

Annonser

IOF Eventor