Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelløpet i Vinje dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 28 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Markus M. HellandEgersund OK224828
Ruben M. HellandEgersund OK209394

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie M HellandEgersund OK209739

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering200072
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane M HellandEgersund OK209949
Alise KløvstadSandefjord OK78719
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Anne OettliOLG Saeuliamt

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Elisabeth RødAndebu IL79499
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Helene OmdalNTNUI195483
Sigrun TytlandsvikÅs IL221434
Guro VassendPorsgrunn OL220954
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering96612

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Linda FredhOK Moss506342
Marianne HaugeHisøy OK234915
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL185591
Hilde HetlandEgersund OK224784
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering75019

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera AndersOLG Saeuliamt
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Mai Helen LingaIL Gular487964
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli SæterdalSkien OK187091
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HerumOK Skeidi89670
Aud KjemperudEiker OL184662
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Edel SlettemarkStord Orientering207689

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering210701
Øystein TveitSuldal Orienteringslag

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK502486
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik LimaGanddal IL209922
John Olav RundeKristiansand OK504087

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Steinar FrøytlogEgersund OK149176
Arild SvihusGanddal IL206298

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Audun BerganNydalens SK501605
Tobias KristensenNTNUI216933
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
David RundeKristiansand OK221505
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sigve BotnenBø OL89665
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gaute FriestadKristiansand OK504430
Ståle GjelstenKristiansand OK485465
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Jostein MoeTorridal IL226027
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart200414
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Fredrik SandalGanddal IL501381
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Morten Tangen FredhOK Moss208419

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Tom KristensenLarvik OK177539
Steinar LandeBø OL227677
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering488382
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils BerganNydalens SK191246
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Erling FredriksenIF Trauma181611
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Kaspar OettliOLG Saeuliamt
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering222065
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jarle BotnenBø OL170925
Arve GlittumOK Skeidi188444
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Magnar HillesdalStord Orientering114869
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK505485
Dag MoeKristiansand OK184578
Arvid MydlandEgersund OK149178
Martin NaufHedrum OL182122
Olav NipenIL Tyrving197973
Petter NæssOppsal Orientering506677
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Johan SøftelandFredrikstad SK206559
Tor TrøanHadeland OL501084

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Asbjørn HeggemHalsa IL82236
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Gunnar MosevollSkien OK238194
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Kjell SvihusGanddal IL501674
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

D 40-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669

H 40-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge HaugeHisøy OK234810
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Harald OmlandSkien OK184463
Tom SagaSkien OK207744
Reidar StensengKonnerud IL204699

H 60-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Rolf LundeEiker OL206414

Direkte-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

Direkte-kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Olav HellandEgersund OK207822
Jonas KittelsenNTNUI
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Annonser

IOF Eventor