Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-Stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM-Stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Brandval/Kongsvinger OK / Hedmark / Oppland
Dato: søndag 2 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte lag.

H-17 (9)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1
2
3
Eidskog OL 1
1
2
3
Løten o-lag 1
1Marius Øie501531
2Ove Antvord Haugereid188987
3Yngve Volden84104
Odal OL - Orientering 1
1Øyvind Steinbekken217038
2Henrik Åserud Sørensen204567
3Sondre Skytteren191271
OL Toten-Troll 1
1Jakob Mo207814
2Anders Sollien92154
3Marius Staff216850
Ringsaker OK / Vang OL 4
1Jon-Anders Bordal215133
2Tone Bleken Rud173480
3Ingvild Gjessing181651
Vang OL 1
1Njaal Ellegaard Melby226137
2Kenneth Bilstad220950
3Jostein Svaland Dale191177
Vang OL 2
1Henrik Bleken Rud145164
2Fredrik Sveen188458
3Ole Johan Bråten159324
Vang OL 3
1Anders Skjeset501416
2Per Olav Andersen71067
3Håkon Dåsnes215534

D-17 (4)

NavnLagoppstilling
Lunderseter IL 1
1Ann Sofie Nybråten212847
2Lene Blien
3Lene Margrethe Sætaberget227481
Løten o-lag 1
1Sofie Johansson211191
2Nina Smestad501471
3Emilie Westli Andersen236005
OL Toten-Troll 1
1Kristine Sollien Flaskerud168839
2Kjersti Småstuen221395
3Vanja Staff207721
Vang OL 1
1
2
3

H 13-16 (5)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1
2
3
Elverum OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Gaute Lindaas500901
3Mats Lindaas209963
Lillehammer OK 1
1Anders Taraldsen224297
2Ludvig Solheim Hattestad217672
3Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
Odal OL - Orientering 1
1Anders Lohne Aarstad204723
2Emil Skytteren191270
3Petter Kristoffer Husås204614
OL Toten-Troll 1
1Sigurd Kvamme170846
2Amund Flaskerud184001
3Johannes Bjørke Sollien215632

D 13-16 (3)

NavnLagoppstilling
Lillehammer OK 1
1Martine Skjelsvik208587
2Serine Jørgensen217724
3Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
Løten o-lag 1
1Henriette Berg213154
2Mathilde Oustad213605
3June Rogstad Bekkevold211915
Vang OL 1
1Emma Dåsnes213609
2Anne Frøisland213777
3Maren Henriksen190259

D 150 (3)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1
2
3
Odal OL - Orientering 1
1Hege Pran238103
2Heidi Lohne202456
3Kari Vikerhaugen204565
Ringsaker OK 1
1Anne Marit Bordal92322
2Tove Lundgård Pedersen206360
3Wenche Bjørnstad500535

H 150 (6)

NavnLagoppstilling
Eidskog OL 1
1
2
3
Grue IL 1
1Bjørn Gaute Herlyng68050
2Bjørn Olav Bergsløkken229660
3Svein Thorsberg222088
Løten o-lag 1
1Svein Godager480067
2Kristian Storsveen505814
3Harald Berge224526
OL Toten-Troll 1
1Onno Verberne207674
2Erlend Slokvik181990
3Nils Harald Staff223660
OL Toten-Troll 2
1Håvard Kvamme506981
2Rolf Pettersen Mo215143
3
Vang OL 1
1Øivind Frøisland80042
2
3

D 180 (2)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1
2
3
Tynset IF 1
1Sigrid Kalbækken243727
2Anne Mette Normann504589
3Eldbjørg G. Kalbækken71311

H 180 (6)

NavnLagoppstilling
Eidskog OL 1
1
2
3
Elverum OK 1
1Harald Østbye221167
2Knut Are Bakke210111
3Stein Nordvi211173
Løten o-lag 1
1Trond Søberg87095
2Einar Stensby505805
3Torstein Berg202139
Løten o-lag 2
1Arve Smestad87092
2Torgeir Volden500148
3Odd Arne Blystad87086
Odal OL - Orientering 1
1Per Ivar Sveheim127154
2Ole Kristian Steinbekken204722
3Bjørn Steinbekken221412
Vang OL 1
1Stein Arne Negård170443
2Olav Høiås188709
3Øystein Melby84213

MIX (3)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1
2
3
Eidskog OL 1
1
2
3
Odal OL - Orientering 1
1Martin Skytteren204566
2Oda Aarstad204718
3Tormod Aamodt243545

Annonser

IOF Eventor