Påmeldte deltakere til Vinterkarusell, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 20 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Lotte Otilie StrømstadKlubbløs

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

Herrer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Aksel VoldsundGanddal IL225432
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL104350
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880

Damer - Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286

Annonser

IOF Eventor