Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 3
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 28 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 138 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Mona JahreAndebu IL211393

D17 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Lill DürbeckHedrum OL221359
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Heidi EriksenLarvik OK211538
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238

D40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Torstein LyeLarvik OK502033

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Steinar LandeBø OL227677
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Holger KjærlandHedrum OL221356

H40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Eelco van RaaijHedrum OL221400

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor