Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jaktstart nattløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jaktstart nattløp
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 7 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Rowena NaileJWC BIL410021
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

Herrer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Erlend BremnesGanddal IL213047
Bjarne GimreGanddal IL200598
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Herrer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Øystein NilsenJWC BIL186250
Ove OalandGanddal IL216734
Henning SundbyGanddal IL225587
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

Annonser

IOF Eventor