Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 29 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Oliver LagerSandefjord OK223994
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL236895
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK216675
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Emilie JahreAndebu IL211241

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille NaufHedrum OL203284
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Kaupang LyeLarvik OK224347
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL154294
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Lise LevyLarvik OK181417
Astrid LundeDrangedal OL89887
Agnes SkarholtSandefjord OK206197
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jarle LysnesHedrum OL203389
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle JensenStokke IL236902

H40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Erling LefsakerAndebu IL234967
Magnus LundAndebu IL241890
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Gunnar RustanOL Trollo217026

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor